Najlepsza Kancelaria w Manchesterze, plebiscyt zakończony

Najlepsza Kancelaria w Manchesterze

Na początku grudnia 2015 r. Kancelaria McHale and Company Solicitors, w której Partnerem jest polski prawnik Marta Grzelak, została wyróżniona nagrodą główną w prestiżowym konkursie Talk of Manchester Business Awards dla najlepszej  kancelarii prawniczej w Manchesterze. Firma posiada obecnie oddziały w Altrincham, Stretford, Heywood i Londynie i zatrudnia około 50 osób.

Mecenas Marta Grzelak, która pracuje w kancelarii od blisko 10 lat, przyznała że jest bardzo dumna z nagrody, nie tylko dlatego, ze stanowi ona uwieńczenie kolejnego roku sukcesów firmy, ale przede wszystkim dlatego, że jest ona przyznawana przez klientów. Sukces jest tym większy, iż w konkursie brało udział wiele bardziej znanych i większych kancelarii prawniczych.

Marta przy każdej  okazji podkreśla, że jest wdzięczna za powierzone kancelarii zaufanie i cieszy się, że liczba nowych klientów wciąż rośnie. Jest dumna, że kancelaria cały czas się rozwija, a polski oddział rośnie w siłę. Marta nie może się już doczekać się wyzwań, które przyniesie rok 2016.
Gala wręczania nagród odbyła się w Mercure Manchester Piccadilly Hotel i zgromadziła ponad 500 osób. Wieczór był wielkim sukcesem dla wielu wybitnych przedsiębiorców w Manchesterze, a także możliwością zaprezentowania swojej marki. Ponadto uczestnicy mieli możliwość przekazania środków na rzecz fundacji After Adoption, która wpiera adoptowane dzieci i ich rodziny.

marta

McHale & Co Solicitors

19-21 High Street, Altrincham, WA14 1QP

T: +44 0161 928 3848

 

11 grudnia 2015
Czytaj inne artykuły w dziale Manchester