Najbardziej poszukiwani przestępcy w Wielkiej Brytanii

Najbardziej poszukiwani przestępcy w Wielkiej Brytanii

 

Najbardziej poszukiwany przez Narodową Agencję Kryminalną są ludzie którzy zostali oskarżeni o gwałcenie siedmioletniej dziewczynki oraz kryminalista w Wielkiej Brytanii który okradł 20 000 ludzi, zakładając biura podróży na wakacje, które nigdy się nie zmaterializowały.

1.Christakis Philippou

Christakis Philippou przyciągał klientów niskimi cenami wakacji, a następnie wziął pieniądze zamknął firme a ludzie nie pojechali na wakacje.

Between 2004 and 2006, Philippou was involved in conspiracies where he and his co-defendants repeatedly set out to acquire, or sometimes to set up from scratch, travel agency businesses which were used as vehicles for fraud.

 

 

2.David Ungi

David Ungi z Liverpoolu jest poszukiwany po zabójstwie Vinny’ego Waddingtona, który został zabity pojedynczym strzałem z pistoletu.

 

3.Mark Acklom

Mark Ackloma, jest oskarżony o oszukiwanie kobiety na kwotę 850 000 funtów, gdy był w romantycznym związku z kobietą. Stwierdził, że miał problemy z płynnością finansową, kiedy odnawiał dom, by mieszkać razem, ale zniknął gdy wziął pieniądze. Kobieta odkryła, że ​​nigdy nie posiadał żadnej nieruchomości.

 

 

4.Simon McGuffie

Simon McGuffie  z Liverpool jest poszukiwany pod zarzutem bycia członkiem zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się dostawami kokainy, heroiny i konopi na dużą skalę.

 

 

5.Shane O’Brien

Shane O’Brien z Londynu jest poszukiwany po zabójstwie Josha Hansona z Kingsbury. Nagroda za 50 000 funtów za informacje, które doprowadziły do jego aresztowania.

 

 

6.Rezgar Zengana

Rezgar Zengana z Glasgow jest poszukiwany za brutalne zgwałcenie 25 latki.

 

 

Policja informuje aby nie kontaktować się z tymi ludzmi ale poinformować policję.

Konrad W

27 grudnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Crime