Nagroda dla Brytyjczyka – piekny gest Ambasadora Rzepeckiego, PiS, Londyn

Nagroda dla Brytyjczyka, milion dla kierowcy- piekny gest Ambasadora Rzepeckiego Londyn

 

Brytyjczyk D. Duncan zostanie uhonorowany w przez Ambasadora w Londynie

W najbliższy poniedziałek w Polskiej Ambasadzie w Londynie Brytyjczyk D. Duncan zostanie uhonorowany.

Brytyjczyk nazbierał aż 1 milion złotych dla rodziny zamordowanego kierowcy w Berlinie.

 

To piękny gest od strony Brytyjczyka jak i Ambasadora w Londynie.

Przypomnijmy Polski kierowca został zamordowany przez terrorystę, który to porwał jego ciężarówkę i uderzył w osoby przebywające na jarmarku w Berlinie.

 

Na pogrzebie kierowcy był Polski Prezydent Andrzej Duda.

Ambasador Rzepecki to nowo mianowany Ambasador przez Rząd Prawa i Sprawiedliwości.

Zastąpił na stanowisku Ambasadora mianowanego przez Platformę Subkowa, który zasłynął tym że iż aż dwukrotnie cała Polska musiała czekać na wyniki wyborów oraz Polacy mieszkańcy Londynu skarżyli się na złą pracę urzędników.

Co ciekawe i warte odnotowania.

Gdy wejdą państwo na stronę internetową Ambasady nie ma tam żadnej informacji na temat tego spotkania . Niestety choć PiS ma w niektórych placówkach swoich szefów to pracownicy robią wszystko aby nie reklamować osiągnięcia pracowników mianowanych przez Ministra PIS Waszczykowskiego.

Wszystko się utajnia albo zostaje udostępnianie do kilku osób aby nie szła informacja do społeczeństwa że oto PIS robi coś extra , coś innego popularnego. Niestety pracownicy Ambasady w Londynie dalej tak działają nawet jeśli chodzi o coś takiego jak nagroda dla osoby zbierającej pieniądze dla zmarłego.

Informację o nagrodzie dostaliśmy z innego źródła niż od pracownika do kontaktów z mediami.

Minister Waszczykowski w końcu powinien poprawić pracę wydziałów prasowych we wszystkich Polskich Ambasadach i Konsulatach na świecie aby informację były dla wszystkich a nie tylko dla znajomych niekoniecznie którzy chcą promować ciekawe wydarzenia pracowników mianowanych przez Prawo i Sprawiedliwość.

Nie wierzysz wejdź na stronę Ambasady czy jest jakaś informacja o tym wydarzeniu to samo było gdy Premier Szydło przyjechała do Londynu na spotkanie z Premier May. Brytyjskie media kilka dni wcześniej informowały a nasi w dniu spotkania aby jak najmniej ludzi przyszło z kwiatami lub po prostu przywitać dlatego też gdy składała kwiaty z Premier Wielkiej Brytanii pod pomnikiem Polskich Lotników na zdjęciu widać że nie było Polaków ( bo skąd mieli wiedzieć ).

Wracając do spotkania w Poniedziałek w Ambasadzie, to Brytyjczycy potrafią napisać ale nie nasz wydział prasowy Ambasady. Można się domyślać dlaczego te informacje takie są skąpe lub ich nie ma gdyż Ambasador jest z PIS. Polacy w Polsce naprawiają Polskę po skandalicznych Rządach Platformy , ich reżim przez 8 lat nie dał ani grosza na dotacje dla rodzin , gdzie kraje Europy dają od 20 lat. Czas naprawić Polskę za granica czyli w Placówkach które ją reprezentują.

http://www.thetelegraphandargus.co.uk/news/15004894.Ambassador_honour_for_trucker_who_campaigned_for_Polish_driver_killed_in_Berlin_attack/

 

To piękny gest Polskiego Ambasadora

ambasad

Konrad W

7 stycznia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Londyn