Nadchodzi Armia UE-Niemcy urywają się z kontroli – spełniają marzenia dominacji

EUROPA
Armia Europejska tej nocy, Niemcy i Francja spełniają marzenia dominacji

 Powstanie super Armia w UE, a Wielka Brytania będzie musiała ponosić coroczne koszty. Unia Europejska przeprowadza debatę nad stworzeniem super armii o szerokim zasięgu, która będzie gotowa do pracy w przyszłym roku. Za powód do jej stworzenia obarcza Brexit.

Brukselscy politycy zebrali się dziś wieczorem w Strasburgu, aby przeprowadzić głosowanie w sprawie ustanowienia „systemu w UE odpowiedzialnego za koordynację szybkiego przemieszczania się służb sił obronnych” w całej Europie.

Jeżeli uda się to uzgodnić, będzie to kosztowało Wielką Brytanię £420 mln. każdego roku, ponieważ zostałoby rozpisane w okresie poprzedzających uruchomienie Artykułu 50, który rozpoczyna oficjalny proces wychodzenia Wielkiej Brytanii z UE, przez co zgodnie z prawem Zjednoczone Królestwo byłoby w to również wciągnięte.

Politycy każdego z 28 państw członkowskich będą również zobligowani do przedstawienia własnych planów i zdolności obronnych w UE w celu poznania ich możliwości i potencjału.

Mike Hookem, rzecznik obrony i były żołnierz, powiedział, że taka super armia mogłaby potencjalnie zostać zmobilizowana także poza Europą. Niemniej, ostrzegł też, iż EU Defence Union miałby swój własny związek zawodowy składający się z żołnierzy, którzy mogliby wziąć udział w strajku i domagać się od rządów i UE np. dotrzymania obietnic.

Ponadto dodał: „Plany te obejmują reformę unijnej koncepcji grup bojowych, mających na celu ustanowienie stałych jednostek, które byłyby niezależne od jakiejkolwiek narodu i podlegały systematycznemu wspólnemu szkoleniu i ogólnoeuropejskiemu systemowi koordynacji szybkiego ruchu sił obrony, kadrze, sprzętowi i materiałom”.

Dokument wzywa również do projektów UE-NATO w łączności i reagowaniu, w tym na morzu, odnośnie migracji, cyber bezpieczeństwu, jak i wzmocnieniu obrony w tzw. ‚buffer states’ pomiędzy UE, a Rosją.

Pojawia się jednak pytanie odnośnie tego, czy kraje należące do NATO mogłyby zostać wezwane do obrony państw UE, które nie są jej częścią, co odnosiłoby się właśnie do Wielkiej Brytanii po tym, jak oficjalnie nie byłaby już członkiem Unii Europejskiej.

UWAGA  – kraje Unii będą zmuszone zrezygnować z zarządzania swojej Armii.

„It is not in the country’s national interests for soldiers, sailors or airmen to be able to lay down arms and ignore the chain of command because of a union decision.

Barbara Klaudia Sitko

 

armia

Wniosek.

Niemcy i Francja po wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej mogą robić co chcą i w końcu mogą powołać nowe swoje oręże czyli Armię Europejską podległą tylko Brukseli. Oznacza to to, że jeśli Rząd Prawa i Sprawiedliwości czy Rząd na Węgrzech w przyszłości nie będzie słuchał co ma do przekazania Bruksela, która jest w rękach Niemiec i Francji oprócz kar finansowych będzie mogła wysłać swoje wojska.

Oto Niemcy które znamy z I wojny światowej i II ponownie wymykają się z pod kontroli ich uzbrojenia. Teraz pod nazwą Armia Europejska będą mogły produkować wyposażenie do Armii a kraje Unijne będą musiały za to płacić. Napięcie w Europie wzrasta gdyż oto NATO oparte na sile Armii Atomowej Stanów Zjednoczonych i Anglii zostaje wyparte z Europy. Kraje nie będą płaciły na NATO a będą płaciły na zachcianki Niemiec.

Najniebezpieczniejsze słowa brzmią :

Politycy każdego państwa członkowskiego będą zmuszeni oddać swoje własne plany i zdolności obronnych do UE

Należy pamiętać że w Europie nie było wojen gdyż to USA i Wielka Brytania gwarantowały bezpieczeństwo, gdy Niemcy i Francja się zbroiły wiemy z historii jak to się kończyło.

Niemcom i Francji nie udało sie przytrzymać walutą Euro krajów tworzących Unię, to chcą to zrobić Armią. No bo przecież po co im Armia Europejska, jeśli jest NATO,  które od 1945 roku strzeże pokoju w Europie.

Właściwie trzeba zadać sobie pytanie , jeśli Anglia będąc w UE chciała nałożyć obostrzenia na zasiłki dla pracowników z Europy to Bruksela chciała karać Wielką Brytanię teraz jeśli Merkel ogłosiła że zasiłki zostają zamrożone na 5 lata w Niemczech to Bruksela nic nie robi… Gdzie tutaj demokracja ……..Polski żołnierzu ucz się sadzić szczypiorek bo to Bruksela będzie decydowała o etatach i ilości żołnierzy w Unii.

Należy zadać pytanie sobie jeszcze jedno, czy czasami Rosja i Niemcy nie miały planu, który miał służyć do wyrzucenia wojsk Stanów Zjednoczonych z Europy, osłabienie NATO i ponownego podziału Europy pomiędzy Rosją i Niemcami. Przecież choć Rosja napadła na Ukrainę to Niemcy i tak budują drugą nitkę gazociągu pod Bałtykiem. Gdy mamy NATO kraje małe opierają się o Stany Zjednoczone, gdy ich nie będzie w Europie, to co będą chciały Niemcy i Rosja dostaną. Nie zdziwiłbym się gdyby i atak na Krym jak i cała emigracja z państw Bliskiego Wschodu miały na celu osłabienie NATO, wyrzucenie Anglii z Unii i zdominowanie UE przez Niemcy. ( Brytania dawała Veto na budowę Armii Europejskiej, którą chcieli powołać Niemcy już od dawna ).

Może to śmieszne że powywołujemy się na film ” Gwiezdne wojny” ale widać wyrażnie strona dobra gdzie jest wolność, demokracja chęć współpracy ( Polska , Węgry, i mniejsze kraje ) i stronę ciemności gdzie jest chęć dominacji, wyzysku pracowników, rządzenia i nie słuchania innych.

Nad słabymi krajami w Europie ciemne chmury dopiero nadchodzą.

Opinia Polityków jest zgodna na wyspach i to przekonuje jeszcze bardziej, trzeba wychodzić z Unii Europejskiej . Oczywiście wiadomo ta decyzja o powołaniu Armii powstała teraz i bardzo szybko choć w Niemczech i we Francji w 2017 roku wybory, ponieważ zmuszają brytyjczyków albo do szybkiego wyjścia z Unii aby ich ukarać cłami  (co obiecał Tusk i Junker ) albo zapłatę milionów na Europejską Armie.

Jest to też już chyba wyrazny sygnał dla wszystkich tych, którzy uważają że Parlament Brytyjski zatrzyma Brexit . Niestety nie może, gdyż przypadku powrotu do UE , Brytyjczycy będą musieli płacić 50 milionów funtów dziennie składki, płacić zasiłki na pracowników z Europy, których cały czas przybywa oraz finansować Armię Europejską, która uderza bezpośrednio w przychody NATO. Junker, Tusk i Merkel są bez zasad i są brutalni gdyż zapominają że Brytania wyszła z UE gdyż jako pojedyńczy kraj przyjął aż 3.6 miliona emigrantów z biednych krajów Europy ( którym Bruksela nie chce dać wysokich zarobków bo ochrania wielkie korporacje  )  jednak Brytania jest jedynym krajem w Europie,  który ” będzie potrafił przyjąć uderzenie i ” podjąć rękawice ” bo jak mówił Donald Tusk do Brytyjczyków  –  będzie boleśnie.

Od teraz kończy się ” zabawa ” w Wielkiej Brytanii i w Europie.

Oczywiście inne kraje Unijne są za słabe na pomoc Brytanii, liczą na dotacje Unijne i boją się zamknięcia strefy Schengen dla swoich mieszkańców dlatego nie opuszczą UE ale skulą „głowę ” i będą wykonywać wszystko co chcą Niemcy i Francja.

Aby już zakończyć…

Mieszkańcy Polski i innych słabych krajów powinni życzyć Brytyjczykom jak najlepiej, aby się im udało, bo jeśli się nie uda wyjście z UE i Niemcy zdominują Europę, za kilka lat ktoś powie, że 300 tysięcy etatów Polskich żołnierzy jest niepotrzebnych. Wtedy to oni i ich rodziny pójdą do fabryk lub będą sadzić szczypiorek za 300 euro na miesiąc. Oczywiście wszystkie te Świdniki, i inne Polskie firmy zbrojeniowe do zamknięcia. Polacy już nie wyjadą do pracy za większymi zarobkami bo Ukraińcy, Albańczycy a może i Turcy zdominują Europę tanią siłą roboczą. Skończą się granty Unijne, Polska zacznie być płatnikiem do Brukseli i dalej w Polsce jak jest obecnie będą zarobki 300 Euro na miesiąc i najniższa dotacja na rodzinę w Europie czyli 500 + bo nie będzie na nic pieniędzy. Rząd w Warszawie podatków od supermarketów już nie nałoży bo Bruksela zawładnie, podatkami, nauką, walutą no i Armią. Każdy bunt będzie od razu tłumiony.

Zegar zaczyna tykać do cichej konfrontacji pomiędzy Wielką Brytanią, która przeciwstawia się  braku demokracji w UE  zdominowanej przez Niemicy i Francję oraz ich zapędom w tworzeniu wielkiego imperium kosztem innych.

A teraz popatrzy w przyszłość

Czasy za 5 lat. Mieszkańcy państwa o nazwie  „A ” członek UE – zagłosują za wyjściem z UE, albo Bruksela podejmie decyzje w np. państwo musi przyjąć 100 tyś emigrantów i zapłacić im zasiłki na rodzinę kosztem zmniejszenia zasiłków dla swoich mieszkańców ( to widzimy teraz w Anglii, która zmniejsza zasiłki gdyż ma nadmiar emigrantów z UE )  – co wtedy ? Wtedy, odpowiedz jest prosta – Imperator ( w gwiezdnych wojnach  ta osoba  w czarnym kasku ) wyślę swoje wojsko z Brukseli do stłumienia buntu ale najgorsze jest to iż w całej Unii – media , telewizja będzie mówiła że oto te osoby, które domagają się demokracji, respektowania ich decyzji, tożsamości narodowej są tymi złymi osobami. Armia imperatora dobrze opłacana z podatków ludzi, szprycowana wiedzą że oto oni są złymi przyjedzie stłumić bunt. Niestety mieszkańcy nie będą mieli się czym bronić.

Jednym słowem w chwili powstania Armii Europejskiej i przejęcia broni i żołnierzy przez Brukselę kończy się demokracja i wolność a każdy bunt w krajach będzie oznaczało wojnę wewnętrzną i śmierć ludzi. Może inne kraje to nie rozumieją ale Polska tak przez 3 rozbiory w swojej historii, historia znów zatoczyła koło.

Wszystkie oczy skierowane na Wielką Brytanię ostatnią ostoję demokracji i pokoju bo to USA i UK jako trzon NATO mając na smyczy Niemcy gwarantowały, że od 1945 roku nie było w Europie wojen. Niestety Niemcy i Rosja sprytnie NATO wyrzucają z Europy i  smycz zaczyna się urywać, można powiedzieć więcej spuszczony ze smyczy zaczyna się zbroić. Oni po prostu coś mają w sobie że chcą zawsze dominować i nie rozumieją że ktoś może mieć inne zdanie , inny pogląd na życie i zamiast dać im spokojnie żyć muszą tego kogoś ukarać. Do tej pory karano finansowo teraz będzie można i siłowo a po przejęciu sił zbrojnych krajów tworzących Unię, przejmą podatki, szkolnictwo i policję i to będzie koniec demokracji w Europie o której uczą w szkołach. Można powiedzieć nawet że to będzie niewolnictwo. Kraje jak Polska, Węgry, Słowacja, Litwa, Łotwa, Rumunia, za to ze są spokojne dla sąsiadów zawsze mają kogoś, kto chce przejąć nad nimi kontrole, wykorzenić tradycje, religie i obyczaje oraz zmusić do niewolniczej pracy.

Właśnie teraz w Europie rozgrywa się gra o przyszłość wolności lub też nie …

Tusk, Junker w białych rękawiczkach czyli pod sztandarami UE chcą znów zniewolić kraje Europy i Polskę . W przypadku powołania Armii jeśli jakiś kraj Europejski zamarzy zagłosowaniem za wyjściem z EU lub nie zgodzi się na np. sprzedaż swojego Banku wyślą Armię Europejską aby zrobiła porządek.

Konrad W

Kopie raportu wysłaliśmy do wszystkich gazet Brytyjskich, do Ministerstwa Obrony oraz Posłów Konserwatywnych. Brytania i USA muszą zrobić wszystko ale aby nie dopuścić do odrodzenia się dominacji Niemiec .Dość Polaków zginęło już w całej historii Polski.

Pierwsze artykuły już sie pokazały w Brytyjskiej prasie.

s6 s7 s8 s9 s10 ss1 ss2

 

 

21 listopada 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka

5 komentarzy
  1. GB zostanie w UE, bo oprócz kilku głupców żaden polityk nie chce wyjścia. Polska armia ma 120 tys żołnierzy a nie 300, z czego wnioskuję, że autor artykułu nie ma pojęcia o czym pisze, albo specjalnie sieje defetyzm, pytanie tylko w czyim interesie, bo mnie zajeżdża cyrylicą.

Komentowanie jest wyłączone.