Na żywo niedzielne nauczanie Polskich Chrześcian

Na zywo niedzielne nauczanie Polskich Chrześcian

 

Niedziela dzień Boga czas poznac Biblie. Polski pastor wyjaśni wam biblie a nie katechizm abyscie trafili ze śmierci do życia a nie do Watykańskiego czyścia.

Mieszkasz w UK czyli państwie który odzuciło naukę Watykanu i kraj ten osiagnął wielki rozkwit ekonomiczny oraz politycy sa na wysokim standardzie. W Polsce pokażesz politykowi że kłamie a on Ci mówi że Polska jest wolna i nie podaje się do dymisji.

Chrześciańska Ameryka, Kanada, Australia , Wielka Brytania poszła droga biblii nie katechizmu i odnoszą sukces. Dobrze bys poznał biblie i uwierzył że te kraje odniosły sukces gdyż łaskę jaką przyniósł Jezus od Boga umieli połaczyć z odpowiednia wiara która jest zamazana w Katolickiej Polskiej, Argentynie i Brazyli i kraje te klepia niesamowita biede i ci biedni katolicy uciekają za lepszym zyciem do tych chrześciańskich krajów. Dlatego poznaj czemu kraje maja wgląd u Boga bo uczą według biblii a nie wymyślonego katechizmu który ma zarabiać pieniądze, niestety zbawienie czyli zycie po śmierci jest za darmo według biblii.

Jesli nie wierzysz że Bóg pomaga krajom to jesteś ateista.

Kliknij na link i oglądaj na żywo.

Konrad W

 

3 lutego 2019

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *