Morawiecki wstyd, Szydło wracaj. Niszczy relację z Wielką Brytanią

Socjalistyczny Morawiecki robi wstyd na wyspach. Niszczy dobre relacji z Brytanią. Szydło wracaj.

 

Ależ zrobił „wstyd” Premier Polski Morawiecki, który nie brał udziału w wyborach a został mianowanym Premierem jak w Rosji czy Chinach przez PiS usuwając Rząd Beaty Szydło na którą ludzie oddawali głosy podczas wyborów.

Jego wypowiedzieć wychwyciły Brytyjskie gazety uznając za skandaliczną !!!

Otóż Morawiecki zapytany przez Brytyjskiego dziennikarza na forum Davos na temat Brexitu powiedział, że Brytania musi zapłacić pieniądze oraz użył identycznych słów jak Donald Tusk kiedy straszył Londyn że nie można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Rzad PIS chciałby tak :

– aby Wielka Brytania przyjęła ponad milion Polaków na wyspach, dawała im pracę, benefity na dzieci 

– aby Wielka Brytania dała Polskim firmom możliwość sprzedaży bez ceł towarów 

– i chce jeszcze Morawiecki aby Wielka Brytania wpłacała do Brukseli 10 miliardów aby PiS dawał ojcowi Rydzykowi na uniwersytety. (  Polska wzięła aż 3 miliardy złotych pożyczki na uczelnie w banku Europejskim, Polacy będą musieli to spłacać ).

„Socjalistyczny z nadania” Premier Polski musi zrozumieć że Brexit jest po aby nie płacić do Brukseli na ich idiotyczne pomysły oraz ograniczyć emigrację a Morawiecki powinieneś prosić aby Londyn nie nałożył ceł na produkty z Polski bo Polska sprzedaje olbrzymie ilości towarów na wyspy, bo firmy w Polsce odnotują olbrzymie straty.

Jedna rzecz godna uwagi, Rzad PIS zmienił retorykę i mówi już nie jak Donald Trump ALE JAK Bruksela niestety uderza w sojusz Polski z Wielką Brytanią dlatego Londyn się „wypnie” na Pisowców a wzmocni relacje z USA i Francją.

Po Wielkiej Brytanii wypnie się na Polskę i  Donald Trump.

Straszny chaos panuje w Warszawie w Rządzie PIS zmieniają zdanie i politykę co chwilę raz atakuje Brukselę i chcą sojuszu Polska – Wielka Brytania – USA a teraz znów chcą trzymać z Brukselą i doić !!! Brytyjczyków. Co ciekawe Trump popiera Brexit i oddzielenie się Wielkiej Brytanii od Unii Europejskiej.

Pisowski Premier nie z wyboru, który zaczyna reprezentować linie Brukseli wstyd przynosi Polakom na wyspach domagając się kasy od Londynu gdyz wyraźnie politycy Brytyjscy mówią że będą podpisywać umowy handlowe z innymi krajami z poza UE nawet w okresie przejściowym, więc Polska ze swoimi produktami może zostać ” w czterech czarnych literach !!! „ .

Morawiecki i Bruksela dalej uważają, że Bruksela i UE jest czymś wyjątkowym i Londyn za wszelka cenę chce zapłacić i mieć dostęp bez ceł do wolnego rynku, ONI nie rozumiejąca ze Wielka Brytania ze Stanami Zjednoczonymi zabierają sie za ponowne liderowanie światem. Nie UE złożona z biednych krajów, nie Chiny i Rosja a tym bardziej biedna „socjalistyczna Polska” nie będzie mówiła Londynowi co ma robić a tym bardziej Morawiecki.

Morawiecki powinien powiedzieć: – chcecie ograniczenia emigracji dostaniecie, UK nie interesuje pełny dostęp do UE ale nie zamykajcie rynku sprzedaży dla towarów z Polski .

Szydło wracaj bo i Polska straci sprzedaż towarów bez ceł i Polaków wygonią w końcu z wysp oraz będzie koniec współpracy militarnej Polska, UK i USA za takie nieodpowiedzialne słowa. Morawiecki nie rozumie że opinia publiczna w UK nie chce płacić i całości UE.

You cannot have your cake and eat the same cake – Mateusz Morawiecki

Oto SKANDALICZNA wypowiedź Morawieckiego dla Brytyjskiej telewizji jak widać on nie rozumie co dzieję się na świecie i w Brytanii . Ponad milion Polaków na wyspach , setki sklepów i hurtowni z Polskimi produktami, społeczeństwo Brytyjskie nie chce UE a Morawiecki gada jak Tusk.

A oto wypowiedz sprzed Roku Donalda Tuska, czy Morawiecki chcę posadę w Brukseli dlatego powtarza słowa Tuska robiąc „wstyd ” Polakom i Polsce na wyspach że będziecie mieć sól a nie ciastko w Londynie. Teraz wiemy czemu Duda usunął Proamerykańską i Proangielską Szydło a dał Morawieckiego – bankiera Niemieckiego.

 

Konrad W

 

26 stycznia 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Sprawy Polonii