Morawiecki to drugi Tusk. On nie zbuduje Polski, emigranci już w Polsce.

Morawiecki to drugi Tusk, emigranci już w Polsce. prawda wychodzi na jaw. On nie zbuduje Polski bogatej, idą emigranci

 

Okazuje się panowie mówią trafnie że Morawiecki jest drugim Tuskiem i robi wszystko dla Brukseli i Niemiec nawet Morawiecki na podsłuchanych rozmowach w Sowie mówi że popiera Merkel. Kaczyński i Duda zdradzili Polskę usuwając Szydło – mówią panowie.

Dlaczego media prawicowe tego nie mówią, że Polska została zdradzona przez Kaczyńskiego, kiedy wymienił Szydło na Morawieckiego i Polska jest odsuwana od USA bo już dostały pieniądze ze spółek skarbu państwa – ale Polska upada.

Idzie wielka bieda, Polska na łopatkach, Polskie Portfele dalej będą puste. Za Rządów Morawieckiego z PIS będą:

– wysokie ceny – wysoki ZUS i podatki gdyż trzeba:

–  płacić do Brukseli składki Unijne

– płacić teraz na Armie Europejską, która wspiera Morawiecki i PIS

– spłacać kredyty jakie zaciągnął.

– płacić żydom, na filmie dowiadujemy się iż Morawiecki już się dogadał.

– przyjmować emigrantów z Afryki

Panowie na filmie mówią że:

– Morawiecki był na szkoleniu w Niemieckim Banku to ON był negocjatorem podczas wejścia do UE

– to on siedział z politykami Platformy u SOWY na pijatyckich imprezach gdzie media prawicowe śmiały się ale nie pokazali Morawieckiego który przyznaje się że popiera 100 % Merker.

– Morawiecki jest gorszy niż Tusk bo Tusk się nie krył że jest proniemiecki a Morawiecki gra z ludzmi w grę bo pokazuje że jest Propolski ale robi co chcą Niemcy

Polacy jeśli chcą nowego bogatego kraju z wysokimi pensjami muszą szukać innej partii i innych polityków ani PO ani PIS im tego nie zrobią gdyż reprezentują wpływu innych grup a to z Rosji a to z Berlina a to Żydów a to znów Watykanu. Każda grupa chce pieniedzy a biedny polski podatnik musi płacić , dlatego są i wysokie ZUSY i podatki a zarobki i emerytury „głodowe”. Szefom Solidarności daje się dobre posady, aby nie strajkowali że ludzie za PIS mało zarabiają, mediom prawicowym dotacje aby nie pisali prawdy że bieda rośnie i większość Polaków chce wyjechać.

Czy wiesz w Anglii juz za rok 9 funtów na godzinę, ZUS to 100 złotych na miesiąc –  tak działają politycy dla swoich mieszkańców a co zrobił Morawiecki przez 2 lata nic, dalej ludzie zarabiają grobowe pensje i niskie emerytury.

Oto ciekawy materiał warto to zobaczyć bo otwiera oczy … co dostał Kaczyński od Merkel  i Duda, że usunęli Szydło a dali Morawieckiego który „zdradza interesy” Polski bo jest proniemiecki … oglądaj.

 

 

Cały materiał na

https://www.youtube.com/watch?v=LloNF2blPWU-

 

Konrad W

9 marca 2018

1 komentarzy

Komentowanie jest wyłączone.