Morawiecki i PIS będą badać emigrację Polaków w Brytanii, Irlandii

Morawiecki i PIS będą badać emigrację Polaków w Wielkiej Brytanii

 

Rząd PiSu pod Rządami Premiera Morawieckiego chce wiedzieć, co zmusi Polaków z Wielkiej Brytanii, Irlandii do powrotu do ojczyzny.

Badanie ma być przeprowadzone  na próbie od 1500 do 2000 Polaków na terenie Wielkiej Brytanii ,  Irlandii i Niemczech.Rząd robi badania, na temat prawdziwych powodów wyjazdów, ale także powodów, dla których wróciliby z obczyzny do Polski.

Obok badań przeprowadzonych na polskich emigrantach będzie również kampania informowała o realnych warunkach w Polsce, które poprawiły się w czasie rządów PIS

Pan mówi na filmie że już 14 złotych na godzinę można zarobić w Polsce. – czyli około 2.8 funta na godzinę , tak na marginesie nawet w Ghanie w Afryce zarabiają podobnie jak w Polsce. Godzinna stawka w Ghanie wynosi 8 ghana cedi czyli około 1.27 funta.

The Minister for Employment and Labour Relations, Hon. Haruna Iddrisu, who made these known at a news conference in Accra, yesterday, added that the National Daily Minimum Wage would also be raised from GH¢ 7.00 to GH¢ 8.00, with effect from January 2016.

Ciekawe czy ten pan na filmie wie iż w Wielkiej Brytanii co roku najniższa kwota na godzinę jest podnoszona przez Rząd i już wynosi 7.83 funta na godzinę. 

Mamy propozycję dla PIS. wrócimy ale politycy PIS pójdą do pracy do fabryk w Polsce za 14 złotych na godzinę a my pójdziemy do Sejmu i Urzędów zarządzać rozwalonym przez nich krajem.

Zamiast dawać pieniądze na badania , choć odpowiedz jest bardzo prosta, lepiej te pieniądze dajcie dla Polskich emerytów mają po 1400 złotych na miesiąc i jeszcze Morawiecki zabiera im podatkiem choć całe życie płacili podatki.

Posłuchaj co znów wymyślił socjalistyczny PIS abyś wrócił do Polski do roboty jak wół za miskę ryżu….

 

Konrad W

 

11 kwietnia 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Polska

1 komentarzy

Komentowanie jest wyłączone.