Monika Lasek zamordowana w swoim domu. Halifax, UK

Monika Lasek zamordowana w swoim domu. Halifax, UK

 

Moja matka leży na podłodze i wszędzie jest dużo krwi „: 14-letni syn krzyczał po odkryciu zakrwawionego ciała 36-letniej pracowniczki fabryki, która została śmiertelnie raniona nożem.

Policja została wezwana do domu w Halifax w hrabstwie West Yorkshire, z powodu doniesień o tym, że kobieta, znana jako Monika Lasek, została wczoraj dźgnięta nożem o 11.32 rano. 36-latka została uznana za zmarłą niedługo później.

Jej 14-letni syn odkrył ciało matki całe we krwi i krzyczał o pomoc.

Zszokowani sąsiedzi opisali moment, kiedy rozbili okna mieszkania, by znaleźć ciało pani Lasek, po wysłuchaniu chłopca. 14-letni syn pani Lasek podniósł alarm po tym, jak wrócił ze sklepu, by znaleźć matkę pokrytą krwią.

Nadkomisarz Jim Griffiths powiedział: „Śledztwo dotyczące tego incydentu jest na wczesnym etapie i chciałbym odwołać się do każdego, kto ma jakiekolwiek informacje na ten temat, aby skontaktował się z policją pod nr 101.”

 

A next-door-neighbour who saw the horrific scenes inside the house said there was a lot of shouting on the day Ms Lasek died

 

 

The 36-year-old, who was a mother of three, was pronounced dead a short time later

Katarzyna Cz

photo/dailymail

27 listopada 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Yorkshire

8 komentarzy
  1. Nie pojmuję jak można zabrać matkę dzieciom i skazywać ich na takie przeżycia żebyś ty kur…. zdechł

  2. Wspolczuje rodzinie znam Monike bardzo dlugo i byla za mloda na smierc a temu zwyrodnialcowi zrobilabym to samo zabil mloda kobiete przede wszystkim mame 3 dzieci ktora miala cale zycie przed soba wyrazy wspolczucia dla calej rodziny

Komentowanie jest wyłączone.