Monika Grzesiak, odebrano jej 2 dzieci w Anglii, gdzie jest Polska Ambasada

Wielka Brytania

Odebrano dzieci.

Kolejna tragedia.

Polka Monika Grzesiak walczy o swoje dzieci w Wielkiej Brytanii.

Zwracam się z wnioskiem o pomoc w sprawie moich dzieci Justyna Beata Kujawa urodzina 27.05.2002 i syna Michał Tomasz Kujawa urodzony 2009 które zostały mi odebrane przez socjal service w UK. Dzieci zabrano na podstawie pomówień i domysłów.

Dzieci zostały wyrwane ze znajomego środowiska, są odizolowane od wszystkiego co polskie. Od języka kultury i religii, pozbawiane świadomości narodowej. są zaniedbane i zastraszane syna widuje 1h w miesiącu.

 Dzieci są izolowane od siebie, rozdzielane ponadto świadomie skłócane. Córka się samookalecza, syn ma ataki nerwowe załatwia potrzeby fizologiczne w majtki. Mimo to nie została im udzielona pomoc psychologiczna. Nie jestem informowana o żadnych wizytach lekarskich ani o postępach dzieci w nauce.

Dzieci sa przetrzymywane bez nakazu sądowego jedynie na podstawie tutejszego children panel ktory jest stronniczy lekceważy moje prośby o kontakt syna.

Nie przysługuje na nim adwokat z urzędu wiec jestem zdana na siebie. Opiekunka tymczasowa stosuje aliencje rodzicielska oczerniając mnie przy dzieciach. Mam filmik na którym opiekun podnosi głos na syna mam wiadomości jakie córka pisała do swojej kuzynki ze jest sama ze sie boi.

Opiekunka ukradla córce telefon żeby nie miała możliwości robienia zdjec itd. Mam nagranie gdzie pracownik społeczny jawnie mówi ze zarówno ona jak i children panel lamia prawa dziecka. W czasie urlopów wytchnieniowych dzieci są rozdzielane mimo naszych sprzeciwów. Są traktowane jak niepotrzebne szczeniaki które przerzuca się z kąta w kat jak komu wygodnie. W rodzinie zastępczej dzieci przebywały z nieletnia narkomanka w skutek czego ich życie było zagrożone. Moje zgłoszenie na policje zostało zlekceważone.

Na spotkania dzieci przychodzą brudne posiniaczone i poobdzierane. Jest wniosek o rozdzielenie rodzeństwa i oddania syna do przymusowej adopcji. Wtedy zostanie zmienione jego obywatelstwo i dziecko przepadnie. Zmuszają mnie do nauki języka angielskiego. Wszystko jest robione niby dla dobra dziecka a w rzeczywistości chodzi o ogromne pieniądze dla hrabstwa rodzin zastępczych i pracowników socjal service.

Oto zdjecia dzieci – przychodza na spotkanie pokaleczone, smutne….

dzieci1dzi2

Nie wiem już kogo prosić o pomoc. Napisałam do europejskiego rzecznika praw obywatelskich, do posłów RP, do, do prokuratury generalnej w Warszawie i rzecznika praw dziecka oraz ministra sprawiedliwości Przestałam już wierzyć w rzetelność i niezawisłość tutejszych urzędów. Nawet tutejszy radny który próbuje pomoc mówi ze słowo pracownika ss jest bardziej wiarygodne od mojego. Dlatego proszę o ochronę jednostki polskiej rodziny oraz prawa moich dzieci do życia w rodzinie i bycia obywatelami polskimi Monika Grzesiak

Jeśli wiesz jak mi pomóc – zadzwoń proszę będę wdzięczna do końca życia – 07743975199

PODSUMOWANIE:

Polskie rodziny na wyspach tracą dzieci jak płynie strumyk. Cicho, szybko i nikt nie może tego zatrzymać choć nie dzieci, które są nieletnie podlegają pod Rząd Polski gdyż mają obywatelstwo Polskie.

Przez 8 lat Polskie media w Londynie – przez olbrzymie dotacje pieniężne od Ambasadora Subkowa zamiatały te sprawy pod dywan – winien jest on jak i szef MSZ za Platformy Obywatelskiej Sikorski. Nikt nie zajmował się tym tematem.

Oto zdjęcie winni wszystkich tragedii rodzin Polskich w Wielkiej Brytanii. Setki rodzin Polskich straciło dzieci a Polska Ambasada i MSZ nic nie zrobił. Zamiatano wszytko pod dywan oto cała Platforma i media Polskie.

winni

Oto sprawa Polki dla nowego Ambasadora w Londynie.

Albo się wezmie do roboty albo znów 4 lata zostaną zaprzepaszczone. Jeśli ten Ambasador nie zrobi porządku na wyspach – panie Ministrze Waszczykowski – będzie pan identyczny jak Szef MSZ Platformy, który dał na wyspy takiego Ambasadora, który zamiatał pod dywan tragedie Polskich rodzin.

Choć popieramy w jakiś stopniu PIS to jednak nie znaczy to że będziemy przymykać oko na tragedię ludzi.

Nowy Ambasador Arkady Rzekocki czy minister w Rządzie PIS – Waszczykowski dokonał dobrego wyboru ? Panie Ambasadorze dlaczego pan nie założy infolinii dla osób, które straciły i tracą dzieci, czy pan wie że są specjalne instytucje które finansują adopcję to znaczy jakiś pracownik znajdzie dziecko do adopcji i dostanie pieniądze grube tysiące funtów – nazywa się to PRIVATE FOSTER COMMPANY.

Wszystkie te organizacje, które które mówią chcemy pomagać Polakom na wyspach robią to aby tylko złożyć wniosek o dotacje pieniężną  z Ambasady, bo się na wyspy przyjechało ale do pracy się nie chce iść a i tak nic nie potrafią zrobić kiedy Polskie rodziny potrzebują prawdziwej pomocy. Wszyscy będą wychwalać przymilać się Ambasadorowi do czasu akceptacji wniosku a czy ktoś myśli o zwykłych ludziach którym się krzywda dzieje , no nie . Po co przydzielać tysiące funtów dla organizacjom pomocy prawej jeśli i tak nie mogą reprezentować przed Sądem nie mówiąc już o Sądzie Najwyższym. Kiedy ktoś się w Warszawie obudzi , a może wie ale „robi głupa „.
Ziobro to jest potrzebny w Anglii a nie w Polsce aby rozliczył miliony jakie poszły na wyspy oraz zaczął bronić Polskie rodziny i dzieci na wyspach.

Obecnie jest istne polowanie na Polskie Dzieci bo są inteligetne i nie sprawiają problemów wychowawczych.

 Jak zawsze w tym przypadku czas zakończyć cytatem Winston Churchill o Polakach:

Pozostaje to tajemnicą i tragedią historii że naród [Polacy] gotów do wielkiego heroicznego wysiłku, uzdolniony, waleczny, ujmujący powtarza zastarzałe błędy w każdym prawie przejawie swoich rządów.

Wspaniały w buncie i nieszczęściu, haniebny i bezwstydny w triumfie.Najdzielniejszy pośród dzielnych, prowadzony przez najpodlejszych wśród podłych.

 

9 września 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Szkocja

1 komentarzy
  1. Te artykuly to sa pisane przez translatora?czy jak?bo do gramatycznej poprawnosci to im daleko???Nie zebym sie czepial ale ktos powinien to zredagowac przed wpuszczeniem w siec bo masakra.ciekawe artykuly,ale czasami nie idzie nawet zdania zrozumiec!!!

Komentowanie jest wyłączone.