Mirostaw Sidor 7 ran nożem w Liverpool. Bartłomiej Teper w tle.

Mirostaw Sidor 7 ran nożem w Liverpool. Bartłomiej Teper w tle.

 

Polak dźgnął kibica siedem razy podczas wspólnego oglądania Pucharu Świata

Siedem razy mężczyzna został dźgnięty w plecy przez swojego przyjaciela po wściekłym sporze o swoją dziewczynę.

Mirostaw Sidor został brutalnie zaatakowany przez swojego domniemanego kumpla Bartłomieja Tepera, gdy usiedli, aby wspólnie obejrzeć mecz piłki nożnej.

Para, która pochodzi z Polski, ale obecnie mieszka w Wielkiej Brytanii, była w domu Bartłomieja przy Woodbine Street, Kirkdale w Liverpool

32-letni Teper przyznał się do szokującego napadu 27 czerwca zeszłego roku i zostanie skazany, sprawa toczy się przy sądzie koronnym w Liverpoolu.

 

Sędzia Neil Flewitt, QC, orzekł, że Teper był głównym agresorem i nosił nóż.

Dodał: „Pan Teper był agresorem, który zabrał nóż z kuchni i wielokrotnie dźgał swojego przyjaciela w ramię, klatkę piersiową, brzuch i plecy.

 

Oficerowie znaleźli pana Sidora leżącego na korytarzu w klatce piersiowej, który stracił „strasznie dużo krwi”, powiedział prawnik. Na jego plecach zlokalizowano siedem poważnych ran kłutych, a ze względu na utratę krwi zorganizowano transfuzje w trybie nagłym.

Według Sidora jego przyjaciel wpadł w szał po tym, jak zasugerował, że ma „szaloną zazdrość” z powodu swojej ówczesnej dziewczyny, Moniki. Ofiara namawiała swojego kumpla, by „był dla niej mniej surowy”, zapewniając Tepera, że ​​jest „dobrą” kobietą, po której oskarżony poszedł na górę do toalety i zszedł, wymachując nożem.

 

 

 

 

W Sądzie powiedziano Teperowi aby spodziewał się długiego wyroku pozbawienia wolności, kiedy jego sprawa zostanie rozpoznana we wrześniu.

 

Bartlomiej Teper, who stabbed his pal in the back seven times, could now be jailed

Konrad W

 

31 sierpnia 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Liverpool