Zobacz Sky, migranci z Europy odbierają pracę Anglikom, mieszkaniec Bostonu

Migranci ze wschodu Europy odbierają pracę Anglikom, wypowiedział się w Sky News mieszkaniec Bostonu

 

Rozgniewany członek brytyjskiego społeczeństwa wypowiedział się w brytyjskiej telewizji informacyjnej Sky News, że nie było problemów z pracą w Lincolnshire, aż do czasu, gdy zjawili się tam imigranci z Europy Wschodniej.

Wściekły z powodu wzrostu imigracji w Bostonie i innych miastach w hrabstwie Lincolnshire, jeden z mieszkańców zwrócił uwagę na problemy z pracą z jakimi zmagają się tam ludzie się. Podkreślił on, że nie było żadnych problemów w znalezieniu pracy przed napływem imigracji na te tereny. Tym samym sytuacja ta wpłynęła na wynik czerwcowego głosowania w referendum w sprawie dalszego członkowstwa Wielkiej Brytanii w UE.

Warto przypomnieć, że w referendum unijnym więcej osób głosowało w Bostonie za opuszczeniem Unii Europejskiej niż gdziekolwiek indziej w Wielkiej Brytanii, ponad 75 procent. W swojej wypowiedzi do Sky News, mężczyzna ujawnił, jak imigracja wpłynęła na okolicę i spowodowała problemy z pracą dla wielu mieszkańców.

Dodatkowo zaznaczył: „Słyszę regularnie od ludzi, że nie chcą przyjmować Anglików do pracy. Na długo przed przyjazdów imigrantów ze wschodu Europy nie było takiego problemu”. „Teraz Anglicy walczą, aby dostać pracę w sektorze rolnictwa, ponieważ wschodni Europejczycy pracują zarówno za mniejsze wynagrodzenia lub są wykorzystywani przez szefów gangu”. Premier Theresa May  odpowiedziała w Sky News odnośnie frustracji mężczyzny związanych z imigracją w Lincolnshire.

Powiedziała: „Włożyliśmy wiele starań w odniesieniu do problemu imigracji, właśnie dlatego, że rozpoznaliśmy obawy, jakie mieli ludzie na temat imigracji.

„Powodem, dla którego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie zmian było to, że zwłaszcza w przypadku osób, które miały niższe dochody,  imigracja miała wpływ na ich wynagrodzenia. „Kiedy ludzie głosowali w referendum w dniu 23 czerwca, oni zagłosowali za opuszczeniem Unii Europejskiej, ale również głosowali za zmianą, a ten rok 2017 jest rokiem, w którym zaczynamy wprowadzać tę zmianę”, dodała.

Before the eastern European’s came there wasn’t a problem

Boston resident, Alan Bell

Jednym słowem cały czas się komuś coś nie podoba. Jak siedzieli emigracji z UE na zasiłku dla bezrobotnych po 2-3 lata więc była praca źle, zmniejszono go do 3 miesięcy też źle…

 

Klaudia S.

8 stycznia 2017

1 komentarzy

Komentowanie jest wyłączone.