Mieszkasz w UK i planujesz leczenie w Polsce dostaniesz zwrot pieniędzy

Mieszkasz w UK i planujesz leczenie w Polsce dostaniesz zwrot pieniędzy

 

  MedRefund znajdzie dla Ciebie najlepszego specjalistę i pomoże uzyskać zwrot kosztów leczenia Jeżeli chociaż raz miałeś okazję zetknąć się z brytyjską służbą zdrowia to zapewne wiesz, jak trudno czasami jest uzyskać odpowiednią pomoc medyczną. Gdy lekarz GP przypisuje Ci kolejną dawkę paracetamolu, to wtedy zaczynasz rozważać prywatną wizytę lekarską w rodzinnym kraju. Dzięki firmie MedRefund możesz uzyskać od NHS zwrot kosztów za leczenie w Polsce.

Ponadto MedRefund może umówić Cię na wizytę u specjalistów w najlepszych klinikach w dogodnym terminie.

MedRefund załatwi za Ciebie wszelkie formalności związane z konsultacją oraz ze zwrotem kosztów leczenia po to, byś mógł skupić się wyłącznie na własnym zdrowiu. Umów się na wizytę u najlepszych polskich specjalistów.

MedRefund jest prężnie rozwijającą się firmą oferującą nowe i unikalne usługi w zakresie medycznej turystyki i współpracuje wyłącznie z najlepszymi klinikami w Polsce. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów MedRefund stale się rozwija i rozszerza zakres oferowanych świadczeń.

Stale rozszerzamy sieć klinik w Polsce i naszym celem jest pozyskanie jednej kompleksowej placówki, która specjalizuje się w każdej możliwej dziedzinie medycyny, w czterdziestu największych miastach w kraju” – powiedział Arnis Krasovskis, właściciel firmy.

„Zadzwoń do nas zanim pojedziesz do lekarza, zaproponujemy najdogodniejszy dla Ciebie termin wizyty u najlepszych konsultantów, a w klinice zostaniesz przyjęty i obsłużony jako ceniony klient. Nie musisz przejmować się formalnościami, gdyż współpracujące z nami kliniki wiedzą, jakie dokumenty są niezbędne do uzyskania zwrotu za leczenie ”– dodaje Krasovskis. Kompleksowe usługi medyczne i zwrot kosztów za leczenie

Korzystając z kompleksowych usług firmy MedRefund możesz mieć pewność, że otrzymasz profesjonalną opiekę medyczną w najlepszych klinikach w Polsce oraz refundację za badania i operację.

Nie musisz szukać lekarza na własną rękę, gdyż zespół MedRefund znajdzie dla Ciebie odpowiedniego specjalistę i w Twoim imieniu umówi Cię na wizytę w wybranym terminie i miejscu. Proces aplikacji o refundację został uproszczony dla pacjentów korzystających z usług medycznych w klinikach partnerskich MedRefund. Po zakończonym leczeniu otrzymasz wszystkie niezbędne dokumenty, które pozwolą uzyskać zwrot pieniędzy. Najważniejszą wizytówką każdej firmy są opinie klientów.

Oto, co na temat MedRefund ma do powiedzenia pani Agnieszka z Peterborough:

Firmę Medrefund polecam każdemu, kto myśli o leczeniu się w Polsce. W Wielkiej Brytanii przez kilka lat bezskutecznie próbowałam wyleczyć dolegliwości kręgosłupa. Zamiast leczenia otrzymywałam coraz to lepsze środki przeciwbólowe. Wtedy dowiedziałam się o Medrefund. Polska konsultantka firmy Medrefund umówiła mnie na wizytę u specjalisty w moim rodzinnym mieście w Polsce. Po zakończonym leczeniu odzyskałam zwrot pieniędzy od NHS a wszystkimi formalnościami zajęła się firma Medrefund. Profesjonalna i miła obsługa a co najważniejsze skuteczność w działaniu! Polecam każdemu”- Agnieszka.

NHS pokryje koszty leczenia.

Wszelkimi formalnościami związanymi z procesem refundacji zajmie się polskojęzyczny zespół firmy MedRefund. Jako Polak mieszkający w Wielkiej Brytanii masz prawo leczyć się w Polsce a NHS pokryje koszty z tym związane. Stało się to możliwe dzięki nowym przepisom ustanowionym w Parlamencie Europejskim. Według nowej dyrektywy Unii Europejskiej pacjent mieszkający na stałe w Wielkiej Brytanii ma prawo do wyboru dostawcy usług medycznych w zakresie Europejskiego Obszaru Gospodarczego i może legalnie uzyskać zwrot pieniędzy za leczenie z NHS. Nie zwlekaj i skontaktuj się z MedRefund by umówić się na wizytę u lekarza i uzyskać refundację za:

  • zabiegi ortopedyczne – artroskopia kolana, operacje kręgosłupa, operacje stopy, rehabilitacja
  • zabiegi ginekologiczne – mięśniaki, podniesienie macicy, biopsje, zabiegi usunięcia cysty
  • leczenie niepłodności – In-Vitro, IVF, IUI, ICSI, IMSI
  • operacje i różnorodne badania – operacje przepukliny, migdałki, badania MRT, KT, gastroskopia
  • i wiele innych

Aby dowiedzieć się więcej na temat kompleksowych usług świadczonych przez MedRefund oraz by umówić się na wizytę u najlepszych specjalistów w Polsce odwiedź naszą stronę internetową: www.medrefund.co.uk/pl lub zadzwoń na numer

+44 (0) 789 673 6301, by porozmawiać z polskim konsultantem.

 

Możesz też napisać do nas na adres email: polska@medrefund.co.uk lub facebook.com/medrefundpl/ Twoje zdrowie jest najważniejsze, my zajmiemy się resztą.

Przyklad :

Pan Marek byl w Polsce na badaniu gdzie odkryto mały kamień na nerkach. Postanowił usunąć go właśnie w Polsce , złożył u nas aplikacje i dostał zwrot kosztów bo pracuje w Anglii.

10 stycznia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Sprawy Polonii