Michałowski Dariusz znaleziony zakopany w Huddersfield. Policja szuka morderców

Michałowski Dariusz znaleziony zakopany w Huddersfield. Policja szuka morderców – są na wolności.

 

Policja w Yorkshire zwraca sie z prośbą do Polskiej społeczności w poszukiwaniu morderców Polaka, ponieważ są na wolności wśród WAS.

W Czwartek 17 grudnia 2020 roku Policja znalazła ciało poszukiwanego Polaka Dariusza Michałowskiego, który zaginął w Birkby, Huddersfield w 2011 roku

Poszukiwania trwały ciała aż 9 lat.

Dziewięć lat od zagnięcia Dariusza Michałowskiego  policja znalazła ciało teraz w grudniu 2020 r.

Rodzina Dariusza została poinformowana i specjalnie przeszkoleni funkcjonariusze wspierają ich w tym bardzo trudnym czasie. Zespół ds. Zabójstw i śledztw traktuje śmierć Dariusza jako morderstwo. W ciągu ostatnich dziewięciu lat aresztowano 5 mężczyzn w związku ze śledztwem i zwolniono ich w ramach śledztwa.

Z biegiem czasu funkcjonariusze uważają, że ktoś może teraz chcieć pomóc w rozwiązaniu sprawy zabójstwa Dariusza Michałowskiego ponieważ jest ciało więc będą ślady .

Dariusz, 44-latek przyjechał do Wielkiej Brytanii do pracy i był w stałym kontakcie z żoną i córką w Polsce.

Główny inspektor detektyw Tony Nicholson z wydziału zabójstw i głównych dochodzeń powiedział:

„To kluczowy przełom w zniknięciu Dariusza i cieszę się, że po dziewięciu długich latach odnaleźliśmy jego ciało i możemy sprowadzić go z powrotem do jego rodziny na spoczynek.„Dariusz był mężem i ojcem, który pracował nad utrzymaniem młodej rodziny, która zasługuje na to, by wiedzieć, co się z nim stało. „Jego rodzinie zależy teraz na sprawiedliwości za morderstwo Dariusza i nakłanianie każdego, kto ma informacje, do ujawnienia się.

„Wiemy, że są ludzie, którzy wiedzą, jak zginął Dariusz, ktoś go zabił i zakopał w lesie 4 mile od centrum miasta. „Od jakiegoś czasu śledzimy pozytywne ścieżki śledztwa i mamy informacje, które z pewnością przyniosą nam odpowiedzi, których potrzebujemy, aby uzyskać sprawiedliwość i zamknięcie sprawy dla rodziny Dariusza. Nigdy nie zrezygnowaliśmy z szukania tego, co stało się z Dariuszem i mam oddany zespół, który układa w całość ostatnie elementy układanki. „Chcę bezpośrednio zwrócić się do osób, które wiedzą, co się stało z Dariuszem.

„Jeśli to zrobiłeś powinieneś wiedzieć, że nigdy nie poddaliśmy się, aby dowiedzieć się, co się z nim stało, i że sieć śledztw do zabójców się zaciska.

Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat zaginięcia lub morderstwa Dariusza, jest proszony o kontakt z HMET za pośrednictwem numeru 101 lub do nas, korzystając z opcji kontaktu na stronie www.westyorkshire.police.uk.contactus cytując Op Pavecrest

Informacje można przekazać niezależnej organizacji charytatywnej Crimestoppers anonimowo pod numerem 0800 555 111.

 

Artykuł powstał na zlecenie Policji Yorshire ponieważ mordercy są na wolności. Policja szukała ciała 9 lat i znalazła teraz nie ustąpi aby znaleść morderców. Jesli sie zgłosisz lub zgłoscie dostaniecie mniejszą kare . 

Konrad W

17 grudnia 2020
Czytaj inne artykuły w dziale Yorkshire