Michał Harazinski w British Airways ukradał pasażerów na wartość 15 000 GBP

Michał Harazinski w British Airways ukradł biżuterię o wartości 15 000 GBP

 

 

 Michał Harazinski lat 27 pracownik British Airways pracował przez cztery lata w załadunku i rozładunku skrzyń na samolotach BA.

Podczas pracy dopuścił kradzierzy.

Skradzione przedmioty były biżuterią Pandory o wartości 104 funtów, zegarem Citizen Watch o wartości 179 GBP, torbą klienta British Airways o wartości 10 GBP.

„Harazinski był pracownikiem Gate Gourmet od 2009 roku. Są odpowiedzialni za załadunek i rozładunek skrzynek z lotów BA i odpowiedzialność za te skrzynie.”

Obywatel Polski został skazany w Sądzie Koronnym w Isleworth po przyznaniu mu własności przestępczej o wartości 15 022 GBP.

Harazinski, z Bedfont, Middlesex, również przyznał się do trzech zarzutów kradzieży pracownika z British Airways na wcześniejszej rozprawie w Sądzie Pokoju w Uxbridge.

Polak został aresztowany, gdy oficerowie znaleźli go sprzedającego skradzione przedmioty w serwisie eBay podczas nalotu na jego dom.

Panna Kaur dodała: „Oficerowie znaleźli torebkę BA, czarny notatnik, biżuterię Pandora i zegarek Citizen. Oficerowie znaleźli czarny notatnik z listą zegarków i kosmetyków z cenami na nich.

„Wszystkie przedmioty są sprzedawane wyłącznie do BA lub Travel Exclusive.

Funkcjonariusze stwierdzili, że jego konto wykazało, że sprzedał te przedmioty między 29 maja 2014 r. a 9 września zeszłego roku na ebay

Harazinski został osadzony w więzieniu na 12 miesięcy.

 

1 września 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Crime

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *