Mąż zabija kobieta larwami i muchami w domu w Liverpool

Mąż zabija kobieta larwami i muchami w dom w Liverpool

 

Valerie Wallach została wieziona w domy przez męża Richarda, w totalnym brudzie domowym.

Stwierdzono, że Valerie Wallach została zaatakowana przez muchy i larwy oraz usiana szokująco bolesnymi owrzodzeniami skóry, które ostatecznie doprowadziły do ​​raka piersi i niewydolności wielonarządowej.

Służby ratownicze i eksperci medyczni opisali stan, w którym została znaleziona na Gwendoline Street w Toxteth w Liverpool, jako „najgorszy stan żywego człowieka, jakiego kiedykolwiek widzieli”.

Kobieta  od dwóch miesięcy była trzymana w łózku zabrudzonym moczem i kałem od miesięcy i była tak chora, gdy odkryli ją ratownicy medyczni i strażacy, że nie mogła już mówić.

W czwartek 66-letni mąż Richard został uznany za winnego nieumyślnego spowodowania śmierci przez rażące zaniedbanie w sądzie koronnym w Liverpoolu i zostanie skazany w przyszłym miesiącu.

 

 

Zdrowie Valerie było tak kiepskie, że lekarze zdecydowali, że jej opieka będzie miała charakter paliatywny – aby zapewnić jej komfort tuż przed śmiercią – i, jak przewidywano, przeżyła tylko kolejne 19 dni, umierając 12 września 2017 r. W Royal Liverpool Hospital.

Prokurator Richard Pratt powiedział jury: „Warunki były naprawdę przerażające – były to duże worki śmieci z gnijącym i spleśniałym jedzeniem, tak że musieli przedzierać się przez torby, by dotrzeć do Valerie, która siedziała w fotelu w wykuszu, a podłoga wokół niej była całkowicie pokryta śmieciami.

„Była blada, walczyła o oddech, była pusta i nie reagowała na sanitariuszy.

Oto dom gdzie mąż trzymał żone 3 miesiace

Konrad W

 

27 września 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Londyn

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *