Matka Rełowicza powiedziała: „Mój syn nie jest zabójcą:. Hull

Matka Rełowicza powiedziała: „Mój syn nie jest zabójcą. Hull

 

Zniknięciem studentki Libby Squire mającej 21 lat żyje cała Anglia – niestety zatrzymanym jak narazie jest młody Polak.

Matka  Rełowicza powiedziała : „Mój syn nie jest zabójcą. 

Detektywi wciąż przeszukują Hull szukając ciała dziewczyny,
Policja nurkowała w stawie, porzuconych budynkach, a teraz na parkingach w pobliżu domu Libby

Detektywi zapieczętowali wynajęty dom Pawła Rełowicza, zabrali jego komputery i odholowali jego srebrną Vauxhall Astrę po tym, jak aresztowali go w środę w nocy podejrzeniem o uprowadzenie jej tydzień temu w Hull.

Jego tarasowy dom znajduje się w odległości pół mili od ławki, na której ostatnio widziano pannę Squire siedzącą  tuż przed północą w ostatni czwartek.

 

Żonaty, Polak 24-latek, który pracuje jako rzeźnik w fabryce bekonu w Humberside, pozostaje dziś w areszcie, po tym jak policjanci szukający Libby otrzymali dodatkowe 36 godzin na przesłuchanie go.

Matka powiedziała: „Mój syn nie jest zabójcą On tylko podwiózł ją, bo chciała wrócić do domu. – W głębi serca wiem, że Paweł nic nie zrobił tej dziewczynie..

Komisarz ds. Detektywów w Humberside, Matt Hutchinson, powiedział: „Mogę potwierdzić, że sąd wydał kolejne 36 godzin od godziny 9:11 rano, aby przesłuchać mężczyznę podejrzanego o uprowadzenie w związku z dochodzeniem w sprawie Libby Squire”. 

Humberside Detective Superintendent Matt Hutchinson said: ‚I can confirm that the court has granted a further 36 hours from 9:11am this morning to question a man on suspicion of abduction in connection with the Libby Squire investigation’

Od czasu aresztowania Pawła jego żona i dwoje małych dzieci przebywają z przyjaciółmi.

Przyjaciel który znał Pawła powiedział: „Paweł był bardzo sportowym facetem, który kochał swój futbol i zawsze był bardzo miły. Wszyscy słyszeliśmy o tym, co mu się przydarzyło w Anglii i to jest szok. Relowicz dorastał w wiosce Warszewice, gdzie głównym źródłem zatrudnienia jest praca w fabryce buraków cukrowych.

Pewna kobieta z HULL powiedziała, że ​​słyszała „mroczne i dziwne” krzyki z pobliskiego parku, kiedy zniknęła i zobaczyła uciekającego mężczyznę.

Zespoły Policji cały czas przeszukiwały ponownie także brzeg rzeki i serię opuszczonych budynków, ale oficerowie odmówili wyjaśnienia, dlaczego znaleźli się w miejscu, które sprawdzili już w ciągu siedmiu dni od zniknięcia.

Koledzy z fabrycznego pracownika Relowicza byli zszokowani wiadomością o jego aresztowaniu.

Jeden z pracowników powiedział: „Kiedy usłyszałem wieści, był to wielki szok. Paweł jest spokojną, normalną osobą. Nigdy nie był brutalny „. Przyjaciel pary, który nie chciał być nazwany, powiedział: „Wydawał się normalną, bardzo spokojną osobą. Nie wierzę, że mógłby zrobić coś tak złego.

Oto zaginiona studentka w Hull 

Co wiemy :

– Taksówka wysadziła pannę Squire poza jej domem w Wellesley Avenue około 23.29 w zeszły czwartek.

 – Uczniowie, którzy ją widzieli, powiedzieli, że była pijana, 

 – zamiast wejść do środka domu, panna Squire szła drogą i widziano ją na kamerach CCTV siedzącej na ławce na głównej Beverley Road 300 jardów dalej.

Główny inspektor Phil Ward powiedział: „Podczas gdy śledztwo było traktowane jako śledztwo w sprawie zaginięcia, wciąż mamy otwarty umysł co do okoliczności związanych z zniknięciem Libby. Musimy przeprowadzić dokładne dochodzenie i zbadać wszystkie możliwości. „

Szczegóły sprawy kliknij poniżej. 

Paweł Rełowicz aresztowany, zaginięcie studentki Hull

Konrad  W

8 lutego 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Yorkshire

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Dorabiał jako taxi mieszkałem w UK 2 lata i to w o wiele większym mieście niż hull wielu tak dorabia a szczególnie nocą i w wikend. To nie świadczy o tym że ja uprowadził a tak w ogóle co pijana robiła i błąkała się po mieście i jak dobrze ktoś poszuka na Internecie to nie świętoszek z niej są zdjęcia jak się sama okalecza i czemu nikt z znajomych z imprezy nie odprowadził jej do domu nawet taxowkaz ktory zabierał ja z pod klubu do którego ja nie wpuscili

    • A co ma jak się prowadziła do jej zniknięcia lub zabicia ,to według ciebie np .prostytutkę to mozna zabic bo przeciez nie swiętoszka .Co za chora mentalnosc.