Matka i córka zamordowana w Solihull koło Birmingham

Matka i córka zamordowana w Solihull koło Birmingham

 

Policja West Midlands oświadczyła, że ​​podejmują „pilne próby” aresztowania mordercy matki i córki.
Policja została wezwana na ulicę Northdown Road tuż po godzinie 12.30 i odkryła ciała kobiet w wieku 22 i 49 z poważnymi ranami kłutymi.

Pewna kobieta mieszkająca w pobliżu powiedziała, że ​​w nocy usłyszała, jak ktoś „wrzeszczy”. Sąsiadka, która nie chciała podać swojego imienia, powiedziała: „Ktoś krzyczał nie mówił po angielsku, a potem uciekł.

„Było dużo krzyków i okrzyków, a potem zobaczyłem, jak ten facet ucieka.” Około minuty później zobaczyłem, jak odjeżdża w furgonetce.

Sąsiadka, która powiedziała, że ​​została „oszołomiona” tym, co się stało, powiedziała, że ​​nie znała ofiar, dodając, że „trzymały się same dla siebie”.

Inna kobieta, która mieszka z tyłu Northdown Road, opowiadała, jak jej pies szczekał całą noc.

 

„Zwykle jest to cicha ulica i nie ma więcej niż jeden samochód jadący ulicą. Ale ostatniej nocy było dużo policyjnych samochodów około 12:30. „O 3 nad ranem pies wciąż szczekał i wiedziałem, że coś jest nie tak.”

„Mieszkamy w tym domu od 40 lat i nigdy nie martwiliśmy się o nasze bezpieczeństwo, ale już wiemy że to było morderstwo dlatego czuje się niepewnie”.

Det Insp Caroline Corfield z wydziału zabójstw siły powiedziała: „To, co wydarzyło się dziś rano, jest naprawdę niszczycielskie i łamie serce, nasze myśli są z rodziną i przyjaciółmi ofiar w tym traumatycznym czasie.

 

Konrad W

 

27 sierpnia 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Birmingham

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *