Matka 4 dzieci, ostała zadźgana na śmierć i spalona, przeszła na islam

Matka 4 dzieci, ostała zadźgana na śmierć, przeszła na islam. Leeds

 

Matka czwórki dzieci, „została zadźgana na śmierć, porzucona w piwnicy na dwa dni, a następnie spalona w lesie przez muzułmańskiego męża, któremu nadal przeciwstawiała się – mimo nawrócenia na islam”

Sinead Wooding, 26 lat, została znaleziona martwa w lesie w Leeds. Jej mąż, Akshar Ali, jest oskarżony o zamordowanie jej.

W tym tygodniu sąd usłyszał, jak pani Wooding nawróciła się na wiarę muzułmańską  i wyszła za mąż za Ali’ego podczas ceremonii islamskiej w lutym 2015 r.

Ale Ali zakazał jej kontaktu z rodziną i przyjaciółką.

Ali, 27 i jego przyjaciółka Yasmin Ahmed są oskarżani o zabicie pani Wooding w ataku nożem i młotkiem, zanim jej ciało zostało spalone w lesie.Matka i brat Ali’ego pomogli w przygotowaniach do pozbycia się ciała Sinead, usłyszała ława przysięgłych. Sąd dowiedział się, że Wooding i Ali z Potternewton w Leeds, pokłócili się podczas imprezy w czwartek 11 maja.

Patolog ministerstwa spraw wewnętrznych stwierdził kilka pęknięć czaszki, które spowodowane były przez co najmniej jeden młotek.Prokurator Campbell powiedział, że plama krwi na podłodze w piwnicy wraz z licznymi plamami krwi na ścianach pasują do DNA Sinead.

Ali i Ahmed zaprzeczają morderstwu. Członkowie rodziny Ali’ego zaprzeczają, że pomagali oskarżonemu, po tym jak zabił żonę młodą Brytyjkę matki 4 dzieci.

Sprawa jest w toku.

Her body was found on Sunday in woods near Alwoodley Crags car park in Leeds in May

photo/dailymail. Katrzynacz Cz

 

17 listopada 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Yorkshire