Masz sklep online otwieraj firmę w Irlandii Północnej

Masz sklep online otwieraj firmę w Irlandii Północnej

 

Niesamowita szansa dla wszystkich osób które zajmują się handel przez internet.

Okazuje się że przez Irlandię Północna będzie można było kupować tanie produkty z całego świata ( z Chin,Turcji, Indii, Brazylii itd ) i albo przepakować  , albo mieć naklejkę Irlandii Północnej albo tylko przefakturowywać i wysyłać na rynki 27 krajów Unii Europejskiej.

Wszystko to dzięki propozycji Brukseli i „zakręconemu” Michel Barnierowi komisarzowi Brukseli do spraw Brexitu z Wielką Brytanią.

Jak wiemy już 2 lata Wielka Brytania wychodzi z Unii Europejskiej i będą musiały być nałożone cła aby przez Wielką Brytanię nie wysyłać towarów do Unii Europejskiej z całego świata. Jednak Barnier ogłosił że Irlandia Północna będzie wyjątkiem i będą otwarte granice jak i handel.

To wspaniała informacja dla wszystkich którzy chcą tanio kupić ( będa mieli dzięki wyjściu UK z Unii dostęp do wszystkich krajów świata ) i drogo sprzedać do Unii ale taniej niż produkują ludzie w krajach Unii Europejskiej. Niskie podatki plus mały ZUS tylko 100 złotych na miesiac to daje dobre plusy może czas już szukać biura księgowego w Irlandii Północnej.

Masz Sklep online, zajmujesz się handel czas otwierać firmę w Irlandii Północnej szybko będziesz mógł zarobić pierwszy milion. Dzięki Barnier.

Irlandia będzie wiec Singapurem Europy a TY masz szanse zostać milionerem , szukaj już tanich dostawców na całym świecie. No niestety stracą zamówienia krajowe produkcję.

Znalezione obrazy dla zapytania irlandia północna

Konrad W

 

1 marca 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Świat