Marek Świstak skazany na więzienie. Magimark, Polski Sklep Mięsny Manchester

Marek Świstak skazany na więzienie. Magimark, Polski Sklep Mięsny Manchester

 

53-letni Marek Swistak przeprowadził „katalog przestępstw seksualnych” wobec swojej ofiary.

Pewnego razu została zmuszona do wypicia takiej ilości alkoholu, że obudziła się nie mogąc sobie przypomnieć, co się z nią stało.

W sądzie koronnym w Bolton dzisiaj (wtorek) Swistak został skazany na 13 lat więzienia.

Prokurator Julian Goode powiedział sądowi, że Swistak „przygotował” dziewczynę, zanim zachęcił ją do czynności seksualnych, wykorzystał seksualnie swoją ofiarę i nagrał ją na swoim telefonie.

Swistak zagroził dziewczynie i powiedział jej, że jeśli ujawni molestowanie, „nikt jej nie uwierzy”.

Swistak, który nie miał wcześniejszych wyroków, został uznany za winnego szeregu zarzutów przez ławę przysięgłych na rozprawie w październiku ubiegłego roku.

Obejmowały one skłonienie dziecka do podjęcia czynności seksualnych; dwa przypadki angażowania się w czynności seksualne z dzieckiem poniżej 16 roku życia; angażowanie się w penetrację seksualną z dzieckiem poniżej 16 roku życia; dwa zarzuty zrobienia nieprzyzwoitych zdjęć dziecka; cztery przypadki napaści seksualnej na dziecko poniżej 16 roku życia; oraz napaść seksualna polegająca na penetracji dziecka poniżej 16 roku życia.

https://www.manchestereveningnews.co.uk/news/greater-manchester-news/remorseless-predator-sexually-abused-teenager-19565699

Konrad W

8 stycznia 2021
Czytaj inne artykuły w dziale Manchester

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *