Marcin Sieradzan napastował kobietę w pociągu. Reading

Marcin Sieradzan napastował kobietę w pociągu. Reading

 

Mieszkaniec Reading zaproponował kobiecie drinka w pociągu zanim ją zaatakował

Kobieta została napastowana seksualnie w pociągu, gdy mężczyzna wepchnął puszkę piwa między jej nogi, po próbie zdobycia jej numeru telefonu, usłyszał dziś sąd.

Kobieta powiedziała, że ​​Marcin Sieradzan, z Kendrick Road, Reading, usiadł naprzeciwko niej w wagonie po przyjeździe na stację w Reading i kilkakrotnie do niej zagadywał.

30-latek wsiadł do pociągu z przyjacielem wkrótce po niej, w dniu 3 stycznia 2016 r., a kamery CCTV uchwyciły go pijącego piwo.

Początek rozprawy odbył się w Reading Crown Court w poniedziałek, 3 lipca podczas nieobecności Sieradzana. Zaprzecza on zarzutowi gwałtu i powiedział brytyjskiej policji transportowej, że nie umieścił piwa na kroczu kobiety celowo.

„Miał tę puszkę, która była zamknięta, a ona powiedziała, że popychał ​​ją lub skierował w stronę jej pachwiny i położył ją między nogami”.

He asked what my name was and he had his phone out,” she said.
„He asked for my number. He and his friend were talking. I gave them a false name, I didn’t give them an actual name.
„I didn’t feel uneasy at that point, it was only when he offered me some of his beer that I started to feel a little bit on edge. „He put the beer can between my legs and twisted it into my groin,” she said. ( getreading )

Ofiara, której nazwiska nie można podać ze względów prawnych, powiedziała sądowi, że nie czuła się nieswojo, dopóki nie zaczął oferować jej piwa.

Włożył piwo między moje nogi i wepchnął w moje pachwiny – powiedziała.”

Jury obejrzało filmy z CCTV, które pokazały, że Sieradzan sięgnął z piwem w ręku, ale kobieta nie została ujęta w kamerze dopóki nie wysiadła z pociągu.

Nagranie z kamery nadal pokazało moment, w którym wysiadła z pociągu, jak również pokazało, że 30-letni mężczyzna wstaje z miejsca w tym samym czasie.

The start of the trial was held at Reading Crown Court on Monday, July 3 in Sieradzan’s absence. He denies one count of sexual assault and told Bristish Transport Police he did not intentionally put the beer can on the woman’s groin.

Katarzyna Cz

photo/getreading

 

17 lipca 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Crime