Manifestacja Polaków w Londynie pod siedzibą Komisji Europeskiej

WIELKA SILNA POLSKA

Komitet Obrony Polski LONDYN

Już 20 listopada o godzine 13.00 pod siedzibą komisji Europejskiej w Londynie .

Za parę dni odbędzie sie demonstracja pod siedziba Komisji Europejskiej pod adresem 16 Smith Square SW1P 3HQ.

Jak mówią organizatorzy, brukselscy politycy którzy destabilizują Polskę, dostali Brexitem i wyborem Donalda Trumpa, czas teraz dać im kopa.

Domagamy się też aby pan Belg Verhofstadt – odczepił się od ataku na Polskę. Na jego wynagrodzenie składają się państwa Unijne więc ma „chodzić  jak zegarek w swojej pracy a nie atakować ” zajadliwie Polskę czy kraj członka Unii Europejskiej.

vol

Domagamy sie odwołania w trynie natychmiastowym TUSKA, JUNKERA i Verhofstadt, którzy niszczą Unię Europejską , kraje Unijne i Polskę.

Doprowadzili do chaosu w Europie, śmierć ludzi w zamachach, zniszczyli turystykę krajów , wyjście Anglii z UE i podpisanie CETA.

 

lon

 Dlaczego protestujemy przeciwko budowie gazociągu Nord Stream II?

Nord Stream II to gazociąg przesyłowy gazu syberyjskiego przez Bałtyk do Europy. Unia Europejska pod przemożnym wpływem Angeli Merkel z jednej strony oficjalnie naciska na sankcje i restrykcje gospodarcze na Rosję, a z drugiej strony bardzo chętnie robi interesy z Rosją godzące w dobro ekonomiczne krajów Europy Centralnej i Wschodniej. Gdy Polacy mają zakaz eksportu na Wschód, w szczególności produktów rolnych, to Niemcy w obłudny sposób, za wiedzą zdominowanego przez nich Parlamentu i Komisji Europejskiej, handlują ropą i gazem z Federacją Rosyjską. Firmy biorące udział w projekcie Nord Stream II są własnością Federacji Rosyjskiej, a nie prywatnych przedsiębiorców. Żądamy od Parlamentu Europejskiego tych samych zasad wobec wszystkich państw członkowskich i skończenia z faworyzowaniem Wielkich Niemiec.

Nord Stream II oznacza wzmocnienie ekonomicznego sojuszu niemiecko-rosyjskiego wymierzonego przeciwko demokracji w Europie, solidarności energetycznej, a w szczególności przeciwko Polsce.

Domagamy się stosownej reakcji Europejskiej Rady Spraw Zagranicznych wobec niebezpiecznej i agresywnej polityki Republiki Niemiec, która może dążyć do szantażowania mniejszych państw europejskich.

Przyjdz 20 listopada

https://www.facebook.com/events/991047324338879/?active_tab=about

16 listopada 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Londyn