Mandat 100 funtów jesli tankujesz wiecej niż 15 minut na BP

Mandat 100 funtów jesli tankujesz wiecej niż 15 minut na BP

 

Kierowcy otrzymali mandat w wysokości 100 funtów za parkowanie przy dystrybutorze przez ponad piętnaście minut .

Kierowcy odwiedzający stacje BP przy Rowlandsway w Wythenshawe w hrabstwie Greater Manchester zostali ukarani wysoką grzywną za skorzystanie dystrybutorów benzyny powyzej 15 minut.. Niektórzy otrzymali mandaty za parkowanie na myciu samochodu lub sprawdzaniu ciśnienia w oponach.

43-letnia Victoria Murphy twierdzi, że 23 listopada korzystała z myjni samochodowej, po czym siedem dni później otrzymała grzywnę.

Z listu wynika, że ​​Victoria była na stacji benzynowej od 11.03 do 11:44.

Jednak niezadowolona klientka spiera się, że nie spędziła tam ponad 30 minut. Powiedziała Manchester Evening News: „Nie ma mowy, żebym wyszedł o 11.44, ponieważ spędziłam tylko około 10 minut na myciu samochodu.

„Otrzymałem grzywnę w wysokości 100 funtów, która zostanie obniżona do 60 funtów, jeśli zapłacicie w ciągu 14 dni.

„Nawet jeśli kupowałeś tylko benzynę, muszą wziąć pod uwagę, że w godzinach szczytu zwykle jest tam kolejka, co nie jest niczyją winą” – powiedziała. Opublikowała swoje doświadczenia na lokalnej grupie na Facebooku i powiedziała, że spotkał się z dziesiątkami odpowiedzi od osób, które doświadczyły tego samego problemu.

Inna wściekła klientka, Sharon Chant, powiedziała: „Dawanie ludziom 15 minut na tankowanie jest absolutnie absurdalne i przeraża ludzi.

The parking fine issued to Victoria Murphy by Euro Car Parks

photo/manchestereveningnnews/the sun

Konrad W

 

6 grudnia 2020
Czytaj inne artykuły w dziale Manchester