Mamy Brexit – Tusk, Shultz i Juncker do zwolnienia

Wielka Brytania

Referendum

Brexit stał sie faktem.

Cóż jeśli pracujesz w jakieś firmię i zle pracujesz, firma przynosi straty szef firmy zwalnia takiego pracownika.

52 % za wyjściem i 48 % za pozostaniem

17,410,742 Votes            duża wygrana w głosach        16,141,241 Votes

 

Oto Donald Tusk jako szef Unii Europejskiej , Shultz oraz Juncker doprowadzili, że jeden z najlepszych płatników do Unii Europejskiej z których korzystały inne kraje w różnych dotacjach i grantach wychodzi z Unii.

Dlaczego więc się tak stało odpowiedz prosta:

1. Donald Tusk , Juncker doprowadzili do totalnego chaosu w Europie. Kto to widział aby prawie około milion ludzi bez kontroli paszportów chodziło po Europie. David Cameron mówił – brać emigrantów ale tylko z obozów dla uchodzców po sprawdzeniu paszportów. No ale uważano się za mądrzejszych. Zniszczono wiele miast gdzie emigranci walczyli z Policją, padła turystyka Europy. Bruksela zagroziła krajom że jeśli nie będą przyjmować emigrantom zapłacą karę.

2. Emigracja wewnętrzna w Unii.

Tusk, Juncker każdy z nich wie jaka jest emigracja za pracą , zasiłkami i lepszymi zarobkami z państw Europy Wschodniej do Zachodniej. Niestety nie przedstawili żadnego planu poprawy aby Polacy, Bułgarzy, Rumunii, Słowacy, Litwini zarabiali więcej i mieli dotacje na rodziny.

Ich „bezczelność ” poszła dalej –  powiedzieli że przyjmują do Unii Europejskiej Turcje oraz Ukraine. – niesamowicie niemądre posuniecie.

3. Zero zaangażowania aby pomóc Davidowi Cameronowi w kampanii.

Donald Tusk zamiast przylecieć na wyspy uciekł do Niemiec gdzie ” bąkał ” coś że będzie kara dla Wielkiej Brytanii w przypadku Brexitu.

4. Bezczelność polityków Europy.

Wielka Brytania wpłacała duże pieniądze do Unii aż 50 milionów funtów każdego dnia a jednak nie potrafiono się postarać aby jakiś polityk Wielkiej Brytanii był także szefem lub jakiś ważnym politykiem w Unii Europejskiej.

Wielka Brytania pokazała pazur Unii Europejskiej.  pokazała że nie da się poniżać w Europie. Ma silną gospodarkę , dobre prawo i demokrację .

 Podsumowanie:

Tusk zniszczył życie rodzinom przez 8 lat kiedy był Premierem w Polsce gdyż zarabiali głodowe pensje bez dotacji na dzieci to teraz zniszczył Unię Europejską.

Historia zatoczyła niesamowicie koło – oto człowiek Donald Tusk, który był zagorzałym zwolennikiem Unii Europejskiej stracił najważniejszego członka i to przez swoje nieudolne Rządy w Unii Europejskiej.

To co się stało jest trzęsieniem ziemi i skutki dopiero będą odczuwalne w we wszystkich krajach Europy należące do UE. Pierwsza – to Europosłowie i politycy unijni powinny zmniejszyć sobie swoje pensje no chyba, że kraje unijne będą więcej wpłacać do garnuszka Brukseli ale z czego jak i tak mają bardzo małe pensje.

Włochy ledwo zipią, w Hiszpanii i Portugalii szaleje bezrobocie nie mówiąc o Grecji. Więc kto – Polska ? czyli koniec już dotacji 500+….

Oczywiście Polska staje się słabym krajem w UE gdyż do tej pory mogła liczyć na pomoc polityków w Brukseli , teraz zostanie zdominowana przez Niemcy.

Zadać należy pytanie do szefów Unii :

Co wy panowie  Donald i Juncker i Shultz zrobiliście ???

Czy będziecie mieć honor aby podać się do dymisji ???

Anglicy są cierpliwi ale potrafią podjąć decyzję.

Unia przeginała – pewność Tuska, Junckera i Shultza była nie do wytrzymania. Mówili wszystkim: co masz jeść, w co wierzyć , kogo masz mieć na sąsiada oraz czego ma uczyć się twoje dziecko. Ale zaraz a co z historią krajów oraz tradycjami wolnych krajów .

 Oto Nigel Farage – wygraliśmy , mamy independent day

 Oto głosowanie Brytyjczyków w większych miastach gdzie emigracja z UE jest bardzo wysoka:

Manchester –Leave 39.6% –79,991 VOTES ———— Remain 60.4% – 121,823 VOTES

Blackpool – Leave 67.5%- 45,146 VOTES ————-Remain 32.5% –21,781 VOTES

Boston – Leave 75.6% – 22,974 VOTES ————– Remain 24.4% – 7,430 VOTES

Burnley –Leave 66.6% –28,854 VOTES ————– Remain 33.4% – 14,462 VOTES

Luton – Leave 56.5% – 47,773 VOTES ————– Remain 43.5%  – 36,708 VOTES

 

Farage miał jedną rację Unia była jak ZSRR – Związek Socjalistycznych Republik Radzieckim – czyli liczył się jeden wódz Angela Merker. Anglicy w pierwszej wojnie światowej potrafili się przeciwstawić Niemcom, w drugiej wojnie przeciwko II Rzeszy i teraz przeciwko Brukseli która zaczynała robić z krajów i polityków tych krajów Niewolników Brukseli….

Wielka Brytania to bardzo specyficzny kraj, to nie byle jaki kraj na świecie, ma mądrych polityków, zarządza bogatym krajem, ma demokracje, koneksje na całym świecie i dobre prawo.

Czy Bruksela myślała że cały czas będzie sobie poniewierała Brytyjczykami ?

Jeśli Donald Tusk będąc w Polsce mógł z Polakami robić co chciał , to nie przejdzie z mieszkańcami i politykami Wielkiej Brytanii gdyż w kampanie na wyjście zaangażowali się nawet politycy Partii Rządzącej.

Donald Tusk jest niepoważnym człowiekiem – gdy była kampania na temat referendum zamiast przyjechać spotkać się z Brytyjczykami powiedzieć coś na temat reform jakie chce zmienić w EU to on uciekł do Niemiec i w mediach straszył Brytanie sankcjami. Tak się nie postępuję z mocarstwem atomowym i gospodarczym.

Tusk zniszczył życie rodzinom przez 8 lat kiedy był Premierem w Polsce gdyż zarabiali głodowe pensje bez dotacji na dzieci to teraz zniszczył Unię Europejską.

Historia zatoczyła niesamowicie koło – oto człowiek Donald Tusk, który był zagorzałym zwolennikiem Unii Europejskiej stracił najważniejszego, najbogatrzego członka Unii i to przez swoje nieudolne Rządy w Unii Europejskiej. Fajnie jedna polityk na wyspach powiedziała – jak to jest w tej demokracji Unijnej że mamy 4 szefów Unii a nikt ich nie wybiera w wyborach …coś nie tak ….

Czekamy na pierwsze zwolnienia lub jeśli mają honor politycy w Brukseli – ci na zdjęciu na dole – aby poddali się do dymisji za wyjście z UK z UE bo przecież to oni zawinili a rozlane mleko będą musieli wypić normalni ludzie.

Ile stracił dla UE Tusk i Juncker – czyli 50 milionów dziennie ( tyle wpłaca Brytania )  jest to  350 milionów na tydzień czyli 1.400 000 000 na miesiąc .W godzinach to jest 2 miliony – Niesamowita suma pieniędzy !!! Oto strata Unii Europejskiej przez tych polityków.

A Ty jeśli mieszkasz w Holandii, w Danii, lub innym kraju i nastąpi teraz  wyjście innych krajów z UE i będziesz musiał pakować walizki  – podziękuj tym trzem politykom którzy tworzą tą Europejską Partię Ludową między innymi w której w skład wchodzą politycy Platformy .

O to kilka słów prawdy o Unii…czyli niszczenie demokracji krajów suwerennych.

Ps.

Czy Historia znów zatoczyła koło ?

Co ciekawe 23.06 urodził się Alan Turing – Brytyjczyk który pokonał szyfr Niemiecki Enigmy

Teraz znów 23.06 Wielka Brytania wyrywa się ze szponów UE gdzie wszyscy chodzą na smyczy także Niemców, bo każdy się ich boi.

Konrad W

 

24 czerwca 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka