Magdalena zabita, uwierzyła, że władze zabiorą jej dziecko. Manchester

Polka umiera po depresji poporodowej,niesłusznie uwierzyła, że władze zabiorą jej dziecko.

 

Magdalena Honor, 30 lat, gdy się urodziła dziecko uważała, że nie poradzi sobie z karmieniem piersią.

PRZEPISANO jej antydepresyjne lekarstwo.

24 lutego, zaledwie siedem tygodni po urodzeniu córki, Magdalena została znaleziona powieszona w łazience w jej domu w Bredbury w hrabstwie Greater Manchester przez jej teściową, która zakładała, że Polka ​​brała  prysznic.

Tesciowa skrytykowała opiekę, jaką otrzymała jej synowa.

Powiedziała: „Była wyjątkowo pozytywną, ciepłą i wspaniałomyślną osobą, która uwielbiała podróżować i kochała swoją rodzinę.

„Miała wspaniały czas w czasie ciąży i naprawdę nie mogła się doczekać urodzenia dziecka.

„Ich córka urodziła się 6 stycznia, a ponieważ nie było żadnych problemów fizycznych pozwolono im wrócić do domu następnego dnia, ale Magdalena była niespokojna i czujna.

„Nie spała zbyt dobrze” – powiedziała tesciowa .

„Próbowaliśmy ją uspokoić, ale czuła, że ​​musi cały czas obserwować dziecko. Początkowo karmiła piersią i myślała, że ​​karmi zbyt długo lub za mało. Czuła, że ​​nie robi tego dobrze. NIe  mogła się zrelaksować. Przez cały czas miała zmartwienia na twarzy  mimo że Magdelena korzystała z porad dotyczących karmienia piersią.

Przepisano jej antydepresyjny lek, który niechętnie przyjęła i mówiła o wyjeździe do Polski, aby uzyskać pomoc od swoich sióstr i przyjaciół.

Tesciowa powiedziała:

„Wyraziłem moje obawy dotyczące jej pogarszającego się stanu psychicznego i wydawało mi się psychozą. Dają jej kilka tabletek do spania, ponieważ była całkowicie wyczerpana.

„Lekarz rodzinny powiedział:” Poproś ją, żeby przyszla  do mnie wcześniej „, ale lekceważyła moje obawy.

Przesłuchanie pokazalo ze Magdalena ucięła sobie nadgarstek i została skierowana do zespołu zdrowia psychicznego, który skierował ją do psychiatry z obawy o jej dobre samopoczucie, i rozpoczął kurację „domowego leczenia”.

Zaprosiłem ją do kliniki dla niemowląt i grupy karmiących piersią. Miałam ją uspokoić, że skutecznie opiekowała się dzieckiem.”Obawiałem się, że cierpi na depresję poporodową, ale trening, który mam w zakresie zdrowia psychicznego, nie jest tym, co może zaoferować służba domowa.

Anna Roy, lekarz z zespołu „leczenia domowego”, oceniła Magdalenę cztery dni przed śmiercią i powiedziała: „Miała zraniony nadgarstek, ale odpowiadała właściwie na wszystkie pytania.

„Cieszyła się, że żyje i mowila ze byla głupia co zrobiła na swoim nadgarstku. Myślałem, że jest w depresji, ale nie przedstawiała się jako samobójca i nie wydawała się zagrożona dalszą samookaleczeniem.

Michael Hughes, koordynator opieki w zespole Stockport RAID, powiedział: „Byłem zdania, że ​​przedstawiała się jako ciągłe ryzyko dla siebie, ale silna sieć wsparcia dla rodziny, którą miała, była dobra.

„Nie było żadnego gwałtownego zagrożenia dla dziecka, chcieliśmy tylko pomóc jej, co z kolei pomogłoby dziecku. Odesłaliśmy ją do psychiatry.

Koroner Chris Morris odnotował wyrok samobójstwa i powiedział: „Magdalena wydaje się być energiczną i energiczną osobą, która ma wiele do życia.

„Oczekiwała życia jako matka i posiadania rodziny. Jestem pewna, że ​​w takiej samej ilości, jaką o niej usłyszałem, byłaby genial na. Magdalena została znaleziona martwa po tym, jak jej teściowa zaczęła się martwić o czas przebywania w łazience.

„Cierpiała na depresję poporodową z lękiem znanym jako” baby blues „, dostala leki, aby pomóc, ale nie chciała go wziąć z powodu karmienia piersią.

Pielęgniarka środowiskowa Hazel Wilson powiedziała:

„Magdalena opiekowała się dzieckiem i była szczęśliwa, a dziecko reagowało na nią dobrze i patrzyło na nią.

Magdalena ucięła sobie nadgarstek i została skierowana do zespołu zdrowia psychicznego, który skierował ją do psychiatry z obawy o jej dobre samopoczucie, ale on tylko rozpoczął kurację „domowego leczenia”. Przyszła pielęgniarka środowiskowa po tym, jak przecięła jej nadgarstek, ale przyszła tylko raz w tym tygodniu – było to zdecydowanie niewystarczające…..

Konrad W.

 

9 października 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Manchester

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *