Macron przejmie głosy Europosłów Brytyjskich. Polska na peryferiach w UE

Macron Prezydentem, przejmie miejsca po Europosłach Brytyjskich. Polska na peryferiach.

 

EMMANUEL Macron został wybrany Prezydentem Francji głosowało na niego 65.5 procent osób .

Wszystkie przewidywania wskazywały na jego zwycięstwo.

Jest to kandydat wielkich korporacji, banków i liberałów.

Przypomnijmy co mówił podczas EMMANUEL Macron podczas kampanii wyborczej, a nikt nie zwracał na to uwagi a mówił bardzo ciekawe rzeczy, nie zawsze dobre dla Polski.

Emmanuel Macron jest zwolennikiem Unii Europejskiej, ale jego polityka obejmie wzmocnienie pozycji Francji w bloku Unijnym.

Nowy Prezydent Francji chce przejąć miejsca w Europarlamencie po posłach brytyjskich po wyjściu Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

Powiedział, że Francja jest teraz po Niemczech najsilniejszym kraje w Unii Europejskiej i należą się dla niej miejsca po Europosłach Brytyjskich.

Macron zapowiedział że Francji nie zamknie granic dla imigrantów i osób ubiegające się o azyl.

Kandydat  planuje również zaoszczędzić 8,4 mld funtów za zasiłki dla bezrobotnych, zmniejszając stopę bezrobocia do siedmiu procent.

KOMENTARZ:

Gdy Wielka Brytania była w Unii Europejskiej Europosłowie Brytyjscy pomagali Europosłom z Polski w przeciwstawianiu się żądaniom Brukseli w stosunku do Polski. Teraz Polska i słabe kraje Europy wschodniej zostają same. Jak mówi Macron chce silniejszej Francji w Unii Europejskiej i chce przejąć miejsca w Europarlamencie po Posłach Brytyjskich. Ilość głosów Europosłów Francuskich wraz z przejętymi głosami Brytyjskimi oraz głosy Europosłów Niemieckich gwarantują że oto tylko te dwa kraje będą zarządzać Unią Europejską.

W Polsce nic się już nie zmieni, ani Bruksela nie pozwoli opodatkować więcej wielkich Supermarketów zachodnich większym podatkiem aby dać Polakom większe zasiłki na dzieci ( obecnie 500+ to tylko 100 funtów a kraje zachodnie rodzinom płacą po 600 funtów na miesiąc.) jak i zarobki w Polsce nie wzrosną.

Unia Europejska czyli Bruksela zarządzana z Niemiec, Holandii i Belgii właśnie dostała najlepszego wspólnika do podporządkowania sobie słabych krajów Unijnych w tym Polski. W Berlinie piją szampana ich pomysł Unii czyli tanio produkować w Polsce i sprzedawać na zachód będzie dalej kontynuowany i nikt nie opodatkuje ich firm ( patrz podatek Beaty Szydło dla sklepów wielkopowierzchniowych, który Bruksela skasowała ).

Po dzisiejszym dniu plus 2019 roku kiedy Wielka Brytania opuści Unię, Bruksela będzie mogła przykręcić „śrubę” Polsce i Węgrom.

 

mac

Konrad W

 

 

7 maja 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Świat