Macierewicz i Kaczyński to „Bolkowie” 2019 roku. Odkręcamy PISU propagandę

Macierewicz i Kaczyński to „Bolkowie” 2019 roku. Odkręcamy PISU propagandę

 

Polska miala wielu Bolków najbardziej populary to ten co walczył z komuną będąc  agentem komuny z czego śmialy sie media PiSu , Sakiewicz oraz ludzie którym specjalnie „obrobiono” mózg, że PIS walczy z komuną.

NIestety mamy rok 2019 i oto Macierewicz, który mówi że walczy z lewica i postkomuną chwali sie że pamieta  morderstwo ojca Popiełuszki i oto co robi z drugim „Bolkiem”  Kaczyńskim. Okazuje się że posłowie PIS, Kaczyński i Morawiecki głosują na postkomuistów w Sejmie.

 

Kaczyńki i Macierewicz to nie osoby, które uważaja panstwo Polske jako największe wartosci. Zobaczcie jak wykorzystuja biednych polaków i ich umysły aby na nich głosowac że walczą o wolną Polske a co robia i wszyscy posłowie PIS.

Głosuja i wybieraja na wicemarszałka szefa partii SLD Włodzimierza Czarzastego

Za kandydaturą polityka Lewicy opowiedziało się 384 posłów, 7 się wstrzymało, 22 było przeciw. PIS ma większość w Sejmie i wybiera postkomune na wicemarszałka .

Polacy naprawde sa naiwni słuchając Macierewicza i Kaczyńskiego jak mówią coś o śmierci ksiedza Popiełuszki, o Smoleńsku czy o Wolnej Polsce. . To są ludzie którym sie marzy władza i kasa podatników nic więcje I Ci biedni Polacy naprawde im wierza . Nie wychowuj dzieci na prawdzie PiSu bo tam nie ma dobrych wartosci.

 

Oto BOLEK 2019 roku który mówi że PIS to wartości wolnościowe 🙂

 

Konrad W

 

23 listopada 2019

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *