Łukasz Skarbonkiewicz przemyt kryształów metylu w port Cairnryan Szkocja

Łukasz Skarbonkiewicz przemyt kryształów metylu w port Cairnryan Szkocja

 

Łukasz Skarbonkiewicz został złapany w Porcie Cairnryan po  przejęciu przez Policję kryształu metylu w porcie promowym w Szkocji.

Łukasz Skarbonkiewicz ma 36 lat , Policja przeszukała jego i torbę i w jego majtkach  butelkę – znaleziono butelke..

Urodzony w Polsce mężczyzna został uwięziony na 32 miesiące w High Court w Glasgow po tym, jak przyznał się, do dostawy kryształów metylu.

Sąd dowiedział się, w jaki sposób znaleziono 100 g kryształów leku klasy A o wartości ulicznej szacowanej na 10 000 funtów. Skarbonkiewicz upierał się, że jest „przestraszony” i ktoś kazał mu zabrać narkotyki na prom do Belfastu.

Sąd został poinformowany, że policja monitorowała pasażerów w budynku terminalu Stena Line w Cairnryan . Pies wykrywający narkotyki natychmiast dał pozytywny sygnał w kierunkuPolaka”.

W torbie nie znaleziono żadnych narkotyków, ale wkrótce odkryto towar po tym, jak Skarbonkiewicz został poproszony o zdjęcie ubrania.

Pan Meehan powiedział, że substancja została opisana jako „psychostymulator”.

 

Lord Turnbull powiedział mu, że zostanie skazany na co najmniej siedmioletni wyrok, jeśli ponownie zostanie uznany za winnego podobnego przestępstwa.

Karbaminian etylu – organiczny związek chemiczny, ester etylowy kwasu karbaminowego. Jest to biała krystaliczna substancja o działaniu nasennym, przeciwgorączkowym, a w dużych dawkach także narkotycznym

5 listopada 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Szkocja

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *