Łukasz Paweł Herba z Anglii porwał Brytyjską modelkę.

Łukasz Paweł Herba porwał Brytyjską modelkę.

 

Brytyjska modelka przybyła do Mediolanu na sesję zdjęciową jednak została porwana przez mężczyznę, który podał się za fotografa.
Modelka
przybyła do fałszywej pracowni w pobliżu centralnego dworca kolejowego w mieście,  wstrzyknięto do jej ramienia narkotyk następnie została rozebrana i sfotografowana.

Porywacz i wspólnik założyli młodej kobiecie kajdanki, zakneblowali usta i wsadzili do bagażnika samochodu. Następnie zawieźli do małej wioski w Borgial, na północny zachód od Turyna, w pobliżu Francuskiej granicy.

Łukasz Paweł Herba, obywatel polski, mieszkający w Wielkiej Brytanii, został aresztowany przez policję i oskarżony o atak. Policja powiedział, że przyznał się do porwania.

Modelka była przetrzymywany przez siedem dni, podczas gdy jej porywacze próbowali „sprzedać” ją za pośrednictwem internetu pod nazwą organizacji „Czarna śmierć”.

Pan Storari powiedział, że nie jest jasne, czy ta organizacja istnieje, ale było jasne, że oskarżony próbuje sprzedać kobietę za pośrednictwem internetu. „Analiza jego e-maili wskazuje, że ten człowiek należał do organizacji zwanej” Czarną Śmiercią „.

Kiedy sprzedaż kobiety okazała się nieudana, porywacze wysłali zaszyfrowane wiadomości żądając 300 000 dolarów okupu od brytyjskiego agenta modelki, powiedziała policja.

Kobieta w końcu została uwolniona gdyż porywacze dowiedzieli się od niej iż miała dziecko niestety zażądali 50,000 funtów i zagrozili, że ​​ją zabiją jeśli zgłosi zdarzenie na policję.

Tak zapakowano kobietę porwaną do torby i do samochodu.

Images supplied by Italian police showing a simulation of the kidnapping

Polak Herba został pojmany przez policję i przyznał się do popełnienia przestępstwa. Policja próbuje teraz zidentyfikować jego wspólnika.

Policja twierdzi, że poseł Herba otrzymał w maju 2017 r.  fałszywy polskiego paszport pod nazwą Daniel Zawada, wykorzystując go do uzyskania prawomocnego numeru aktu podatkowego i wynajmu dwóch nieruchomości we Włoszech.

 

Police allege Mr Herba used a fake passport

5 sierpnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Crime

1 komentarzy

Komentowanie jest wyłączone.