Łukasz Brazkiewicz ukarany za dręczenia policjantki. Szkocja

Łukasz Brazkiewicz ukarany za dręczenia policjantki. Perth

 

Krzepki wysoki mężczyzna ukarany za narzucanie się policjantce w Perth i dręczenie jej aby założyła bikini

Oficer stażystka wróciła z patrolu przerażona i zastraszona, gdy Łukasz Brazkiewicz zaczął bombardować ją uwagami na temat rozmiaru jej klatki piersiowej.

Brazkiewicz, lat 32, zapytał policjantkę, czy jest singielką i kiedy mu powiedziała, że ​​nie, zapytał ją, czy ma siostrę. Został ukarany grzywną w wysokości 540 £ w sądzie w Perth Craff Court w dniu dzisiejszym po tym, jak przyznał, że 15 kwietnia podjął działania w sposób groźny lub obraźliwy wobec posterunkowej Lany Warrendar w Perth.

Sąd dowiedział się, że posterunkowa Warrendar została przydzielona do jednoosobowego patrolu przed domem, gdzie oskarżony wynajmował mieszkanie w Fechney Park.

Pijany Polak zaczepił posterunkową i powiedział szczupłej, niskiej kobiecie, że jest „za ładna” by być policjantką.

Brazkiewicz namawiał ją do zmiany kariery i powiedział, że ​​powinna zostać pielęgniarką, wtedy mogłaby nosić krótką spódnicę. Kiedy odmówiła zapalenia z nim papierosa, powiedział: „Dobrze. Jeśli nie palisz, masz większe cycki. „Powiedział, że ma ” małego fi**a „, bo pali papierosy.

Wskazał na mundur policjantki i zrobił gest wskazujący na rozmiar piersi i powiedział, że powinna „wziąć to za komplement”.

W pewnym momencie próbował zdjąć jej czapkę, jednak zamiast tego zderzył się z nią głową, posterunkowa początkowo nie mogła wezwać wsparcia ze względu na brak dostępnych współpracowników.

Inni policjanci przybyli i aresztowali oskarżonego, który następnie przeprosił 28-letnią stażystkę, gdy został wyprowadzony z mieszkania.

Katarzyna Cz

photo/thesun

 

30 sierpnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Szkocja