Londyn Slough. 15 latek nożem zabija 15 latka w Parku

Londyn Slough. 15 latek nożem zabija 15 latka w Parku

 

15-letni chłopiec aresztowany pod zarzutem zabójstwa ucznia w skate parku
Nastolatek zmarł kilka minut po ataku w Salt Hill Park, Slough .

15-letni chłopiec został aresztowany pod zarzutem zabójstwa.

Nastolatek zmarł w ciągu kilku minut od zranienia nożem w klatkę piersiową podczas starcia z innym chłopcem w Salt Hill Park w Slough, Berks, około 18:30 w sobotę.

Policja uważa, że ​​atak mógł być obserwowany przez innych młodych ludzi, z których niektórzy mogli sfilmować to zdarzenie na telefonach komórkowych.

Park został odcięty kordonem policyjnym, gdy detektywi z Zespołu ds. Przestępstw Policji w Thames Valley szukają dowodów.

Główny inspektor Shearwood, detektyw, powiedział: „To szybko zmieniające się śledztwo i dokonaliśmy wczesnego aresztowania, gdy kontynuujemy dochodzenie.

„Aresztowaną osobą jest 15-letni chłopiec, który obecnie przebywa w areszcie policyjnym. Nasze dochodzenie jest kontynuowane, a nasi funkcjonariusze pracują nad tym, aby zidentyfikować wszystkich osób odpowiedzialnych za to przestępstwo.

„Członkowie społeczeństwa zobaczą zwiększoną obecność policji w tym obszarze, ponieważ nadal prowadzimy dochodzenia.

„Chciałbym również nadal apelować do każdego, kto coś wie na temat tego incydentu, aby zgłosił się na policję. Twoje informacje mogą mieć kluczowe znaczenie dla naszego dochodzenia i postawienia osób odpowiedzialnych przed wymiarem sprawiedliwości.

„Każdy, kto ma jakiekolwiek dane, które mogą być dla nas istotne, powinien zadzwonić pod numer 101. Ewentualnie ludzie mogą złożyć anonimowy raport, dzwoniąc do Crimestoppers pod numer 0800 555 111 lub na stronie internetowej policji w Thames Valley”.

Konrad W

 

23 września 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Londyn

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *