Londyn rozważa „Nuklear Brexit”,dość straszenia przez Brukselę

Londyn rozważa „Nuklear Brexit” ma dość straszenia przez Brukselę

 

Londyn rozważa opcję nie Soft Brexit, nie Hard Brexit ale Nuklear Brexit.

Jest to odpowiedz na brak współpracy polityków w Brukseli z Wielką Brytanią na temat umów Brexitu.

Brytyjscy negocjatorzy zaproponowali zapłatę na budżet UE przez kolejne dwa lata.

Jeśli jednak wdrożona zostanie „opcja atomowego brexitu „, płatności te nie zostaną zrealizowane

Niestety politycy z Brukseli czyli Tusk, Junker i Merkel mówią wyraznie:

Albo Londyn zapłaci 85 mld albo nie ma o czym rozmawiać .

Premier Theresa May powiedziała dziennikarzom:

„W dalszym ciągu wierzymy, że dla Wielkiej Brytanii lepiej nie mieć umowy niż mieć złą umowę. W ciągu ostatnich kilku dni widzieliśmy, jak trudne są rozmowy”, powiedziała. Stanowisko negocjacyjne Wielkiej Brytanii w Europie zostało błędnie sprecyzowane w prasie kontynentalnej. To zagrożenia wobec Wielkiej Brytanii zostało wydane przez europejskich polityków i urzędników.”

Ale dodała: „chcemy umowy. Chcemy głębokiego i szczególnego partnerstwa z Unią Europejską. „

Prime Minister Theresa May told reporters: “We continue to believe that no deal is better for Britain than a bad deal.” “In the last few days, we have seen just how tough these talks are likely to be,” she said. “Britain’s negotiating position in Europe has been misrepresented in the continental press.“The European Commission’s negotiating stance has hardened.“Threats against Britain have been issued by European politicians and officials.“All of these acts have been deliberately timed to affect the result of the general election.”But, she added: “we want a deal. We want a deep and special partnership with the European Union.”

Komentarz:

Oczywiście „Nuklear Brexit” nie oznacza spuszczenie broni atomowej na Brukselę bo i szkoda takiej rakiety na tych Euro-polityków którzy tworzą w Europie, biedę, zabijają konkurencyjność oraz sprawiedliwość.

Jednym słowem może być tak, że jak Londyn się „wkurzy” ( aż przychodzi na usta wku..i ) to zapłaci Brukseli za 2 lata czyli do 2019 roku 2mld i powie „spier…ć”

Zamkną granice dla ludzi, nałożą wizy na ludzi , nałożą cła na produkty z Europy a sami ściągną tanie towary z Azji i Izraela i Turcji. Wielka Brytania mniej sprzedaje do 27 krajów biednej Unii niż 27 krajów do Wielkiej Brytanii dlatego nałożenie ceł będzie dodatnie i będzie to przychód do państwa. Wystarczy że te pieniądza dadzą firmą Brytyjskim za straty przez cła do UE i wszyscy zarobią ale nie kraje Unijne.

Wynika z tego że Tusk, Junker, Merkel, i cała ta „hołota” która nie potrafi rozmawiać z Londyn na zasadzie obopólnej współpracy – jak mówiła Premier Maj – niech Unia się bogaci razem z nami- ale chcą rządzić, decydować i straszyć Londyn. Jeśli  Londyn nie zapłaci 85 mld nie będziemy o niczym więcej rozmawiać. Dlatego  „Nukelar Brexit ” jest opcją na stole.

Eurokraci ” czyli komuniści” bo jak nazwać ludzi którzy mówią jeśli nie jesteś z nami musi ponieść konsekwencje , nie możesz się rozwijać – dopiero zrozumieją że są biedni jak mysz kościelna jak braknie kasy a kasy braknie już szybciutko.Włochy na skali załamania, Francja ma dług równy rocznego budżetowi, Grecja jest bankrutem, Portugalia kury po ulicach chodzą., Szwecja żyje z gazu i ropy którą kupuje od nich Wielka Brytania, Polacy w Polsce maja prace bo Niemieckie firmy sprzedają na wyspy.

Media Europejskie i ludzie nie rozumieją, to nie Wielka Brytania opuściła Unię Europejska to Bruksela wyrzuciła Londyn z Unii nie pozwalając Cameronowi w reformie Bloku Unijnego. Przed referendum  Cameron chciał naprawić UE i wstrzymać emigrację spławiono go tzn.czerwoną kartką, zakazano zatrzymanie emigracji, która przez wysoka kwotę od podatku i wysokich benefitów zniszczy budżet Londynu.  ( tylko w ciągu 3 lat przyjechało 300 tysięcy osób z Rumunii a to rodziny po 3-4 dzieci ) .Tusk negocjował umowę z Cameronem i to on jest głównym odpowiedzialnym za wyrzucenie – wypchnięcie Anglii z UE.

Tusk dalej straszy Londyn, aż w końcu dostanie po łapach Nuklearnym Brexitem. Oczywiście on swoja dużą pensje utrzyma ale już ludzie i firmy w UE straca duże pieniądze. Przy opcji „Nukelarnego Brexitu ” wyjście z Unii nie będzie 2019 roku ale natychmiast.

– Benefity wtedy od razu będą tylko dla osób mających rezydenturę a autobusy nie nadążą wywozić emigrantów z wysp do Rumunii, Słowacji, Bułgarii i Polski.

„Rasa panów” z Brukseli żąda 85 miliardów i po spełnieniu ich żądań będą mieli chęci rozmawiać z Londynem, ale Londyn to nie biedna Grecja, ani Polska czy Francja gdzie zadłużenie sięga rocznego budżetu kraju to najbogatszy kraj w Europie i nie będzie klękał na kolanach przed „liberałami ” z Brukseli, dlatego opcja „Nuklearnego Brexitu” jest przygotowana.

Uwaga – pani May juz nas kilka razy zaskoczyla dlatego opcja nie Soft Brexit, nie Hard Brexit ale Nuklear Brexit jest bardzo realny. 

Konrad W.

 

10 maja 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka