Londyn nie chce umowy Tuska i Junkera, kolejna porażka

Londyn nie chce umowy Tuska i Junkera, kolejna porażka

 

Dzisiaj Politycy w Londynie pokazali siłe co to niezależność.

Podczas głosowania na temat umowy pomiedzy UE a Londynem politycy w Parlamencie odrzucili umowe przygotowaną przez Brukselę !!!!.

Wielką ilością głosów pokonali umowe , przeciwko i głosowali politycy z Partii Pani May oraz Lewica czyli Partia Pracy czyii 202 za umowa a 432 przeciwko.

Co oferowała umowa pani May :

Bliskie relacje UK z UE , handel bez ceł i bez wpłat rocznych do UE – więc super !!!!!

Uk miała wpłacić 39 miliardów do Brukseli jednorazowo jako rozwód.

UK miala opuścił Sądy w Strasburgu ale sprawy dotyczące konfliktow na tle produkcji żywnosci i standardów miały podlegac przepisom Brukseli,

Umowa wyglądała  ładnie ale  – UK nie chce płacić 39 miliardów, nie chce podlegać pod Prawo w Strasburgu i chce sobie podpisać umowy handlowe swoje z całym światem.

Bruksela już na kolanach  !!!!

Guy Verhofstadt, koordynator Brexitu Parlamentu Europejskiego, powiedział: „Parlament Wielkiej Brytanii powiedział, czego nie chce.

„Nadszedł czas, aby dowiedzieć się, czego chcą parlamentarzyści z Wielkiej Brytanii”. 

Po wejściu na posiedzenie Grupy Sterującej Brexitu Parlamentu Europejskiego, Verhofstadt dodał: „Nie chcemy, aby ten bałagan w brytyjskiej polityce został przeniesiony i zaimportowany do polityki europejskiej, więc spróbujmy znaleźć rozwiązanie przed wyborami europejskimi.

„Dzisiaj stało się tak, że Izba Gmin powiedziała, że ​​nie chcą tej umowy, co chcę wiedzieć, jeśli chodzi o to, jakiego rodzaju umowy domaga się Izba Gmin, w przeciwnym razie nie można dojść do porozumienia”.

Wesoła Lewica Brytyjska.

 

Najlepiej wyłożyła sie Lewica czyli Partia Pracy, to tacy socjalisci co powie szef czyli Corbyn wszyscy musza robić .

Gdyby dzisiaj Lewica poparłaby umowe Pani May, Wielka Brytania opuściłaby UE jako Soft Brexit ale Corbin chce przyspieszonych wyborów i zatrzymania UK w EU niestety to mu sie nie uda gdyż dalej w Parlamencie wiekszość maja Konserwatyści z Irlandzka Partią a Oni do wyborów nie pójdą bo nie chca stracić pracy……. Wiec Coryn nie dostanie nic , chciwość nie popłaca już byli w ogródku już witali się z goską – czyli mogli zatrzymać UK w UE na warunkach Unii… a tutaj ani nie dostanie nowych wyborów ani juz nie będzie soft brexit.:)

Podsumowanie całych nogocjacji i umowy:

Jest to taka gra w myszkę i kota, raz KOT daje coś myszce – UK ale myszka ucieka, gdy KOT czyli UE nie daje nic to myszka ma pretensje ….. ktoś kiedys już powiedział …znów ci Anglicy….super demokracja i problemy Europy z nimi oczywiście na plus…

Pamietam gdy Tusk nie chciał dać dostepu do rynku bez ceł , gazety Brytyjskie nazwały go „dyktatorem” , gdy znów teraz dał dostęp w umowie pani May , Anglicy sie nie zgodzili na umowe i jak ich nie lubić 🙂

Jakie głupoty pisza Polakom media POLSKIE –  że to porażka Pani May, przecież umowe pisał Juncker – Ona tylko przywiozła z Brukseli. To głosowanie to porażka Brukseli.

oto głosowanie

 

Konrad W

 

15 stycznia 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Czas po Brexit

1 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  1. Dzisiaj Politycy w Londynie pokazali siłe co to niezależność.—— co za debil to pisze !!!!!! pokazali glupote , ale to dobrze skonczyly sie czasy Henryka , i czas na pokazanie gdzie wasze miejsce , europa da sobie rade a wy ?? jakie macie zaklady , fabryki ? co tam produkujecie ??? macie bary bary bary