London upada. 800 osób dziennie trafia do szpitali. Zostań w domu bo umrzesz

London upada. Podwójnie ilość ludzi pod respiratrami od świąt.  Ponad 800 pacjentów dziennie trafia do szpitali w Londynie – zostań w domu bo umrzesz !!!

 

Strażacy wkraczają, aby prowadzić karetki pogotowia w Londynie, aby wzmocnić reakcję służb ratunkowych na gwałtowny wzrost wskaźników infekcji koronawirusem. Obecnie 125 strażaków pracuje razem z London Ambulance Service, a kolejnych 60 ma zostać przeszkolonych i wysłanych w przyszłym tygodniu.

Usługa telefoniczna 999 odbiera 7500 do 8000 połączeń dziennie.

Burmistrz Londynu, Sadiq Khan, powiedział: „W imieniu wszystkich londyńczyków chciałbym podziękować naszym ciężko pracującym strażakom za kontynuowanie niestrudzonej pracy podczas pandemii, aby zapewnić londyńczykom bezpieczeństwo. „Jesteśmy niezwykle wdzięczni osobom z londyńskiej straży pożarnej, którzy zgłosili się na ochotnika do prowadzenia karetek pogotowia ratunkowego w Londynie.

Pan Khan ogłosił, że „deklaruje poważny incydent, ponieważ zagrożenie, jakie ten wirus stanowi dla naszego miasta, jest w punkcie kryzysowym”.

Ostrzegł: „Jeśli nie podejmiemy teraz natychmiastowych działań, nasza służba zdrowia NHS może zostać przytłoczona i więcej ludzi umrze.

„Zostań w domu, aby chronić siebie, swoją rodzinę, przyjaciół i innych londyńczyków oraz chronić naszą NHS”.

Pan Khan wywarł na ludziach wrażenie powagi sytuacji w wywiadzie dla Sky News, mówiąc: „To jest jak teatr wojny …

Jeśli nie zatrzymamy rosprzestrzeniania sie wirusa NHS zabraknie łóżek ————————-

Ponad 800 pacjentów dziennie jest przyjmowanych do londyńskich szpitali z COVID-19, dyrektor generalny NHS England, Sir Simon Stevens. – To odpowiednik jednego szpitala St Thomas, pełnego każdego dnia pacjentów z COVID” – powiedział.

Odsetek nowych przyjęć do szpitali w Londynie jest najwyższy w Anglii, a następnie na południowym wschodzie i południowym zachodzie – wszystkie powyżej ich kwietniowych szczytów.

Ministrowie za gwałtowny wzrost liczby przypadków obwinili nowy wariant odkryty w Wielkiej Brytanii, który jest nawet o 70% bardziej przenoszony, co oznacza, że ​​łatwiej go złapać.

Rzecznik londyńskiego oddziału Royal College of Nursing powiedział, że sytuacja w stolicy jest „tragiczna”, a personel pielęgniarski „przekracza granicę godzin w pracy”.

Pewna londyńska pielęgniarka opisała, że ​​niektórzy z jej kolegów byli „tak wypaleni, że nie mogą jeść” „Podczas pierwszej fali i po jej zakończeniu wielu pracowników złożyło rezygnację, i to w wielu szpitalach w Wielkiej Brytanii”.

Rejestratorka oddziału intensywnej terapii i prezes Stowarzyszenia Lekarzy, dr Samantha Batt-Rawden, również powiedziała, że ​​scenki w Londynie „załamują serce”.

„Próbowaliśmy. Naprawdę próbowaliśmy. Personel NHS błagał ludzi, że Boże Narodzenie nie jest tego warte aby spotykać się ze znajomymi. Teraz jedna na 30 osób w Londynie ma COVID, a OIOM jest przytłoczony” – powiedziała zirytowanym tweetem. – zostań w domu bo umrzesz – nikt ciebie nie uratuje.

Podwójnie ilość ludzi pod respiratrami od świąt.-  niedlugo prz będzie ludzi umarłych.

Konrad W

1325 osób zmarło w UK na koronawirusa-nowy rekord. 68 053 nowe zarażenia

8 stycznia 2021
Czytaj inne artykuły w dziale Londyn

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *