Kzrysztof Kowalski oskarżony o zabicie Daniela Pelechacza West Bromwich

Krzysztof Kowalski oskarżony o zabicie Daniela Pelechacza West Bromwich

 

Krzysztof Kowalski pojawił się dziś po południu w Dudley Magistrates Court, oskarżony o zabójstwo Daniela Pelechacza w klubie nocnym Klimat w West Bromwich we wczesnych godzinach 30 września 2018 r.

38-latek – z Greets Green Road w West Bromwich – zepchnął Pelechacza po schodach, co spowodowało śmiertelne obrażenia głowy.
40-latek został zabrany do szpitala, znaleziony przez nieprzytomne służby ratunkowe na Temple Street, ale niestety ogłoszono go martwym dwa dni później.

Bezrobotny Kowalski został aresztowany przez policję West Midlands w listopadzie zeszłego roku i zwolniony w trakcie dochodzenia w trakcie postępowań wyjaśniających.

Policja jednak w dniu 16 września aresztowała go i został oskarżony o morderstwo.

Trzej inni mężczyźni zostali również aresztowani podczas śledztwa, ale wszyscy zostali zwolnieni bez zarzutów.

Detektyw sierżant Mark Allen z wydziału zabójstw sił powiedział: „Nadal apelujemy o świadków, którzy byli w klubie Klimate w nocy i którzy mogli zobaczyć wszystko, co mogłoby pomóc w naszym dochodzeniu.

„Wyraźne wniesienie oskarżenia o morderstwo jest istotnym krokiem, ale nasze dochodzenia są kontynuowane; wszelkie dostarczone informacje będą traktowane z najwyższą poufnością”.

Każda osoba posiadająca informacje może skontaktować się z WMP za pośrednictwem czatu na żywo w west-midlands.police.uk w godzinach od 8 rano do północy, zadzwonić pod numer 101 w dowolnym momencie lub skontaktować się z Crimestoppers anonimowo pod numerem 0800 555 111. Proszę podać numer przestępstwa 20SW / 226737G / 18.

Konrad W

 

21 września 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Birmingham

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *