Kursy księgowości UK w języku polskim online, certyfikat AAT

Kursy księgowości UK w języku polskim online, certyfikat AAT

 

Straciłeś pracę lub obawiasz się zwolnienia? Chcesz się przekwalifikować? Podpowiadamy, jak zdobyć dobrze płatny zawód i poprawić swoje szanse na trudnym aktualnie brytyjskim rynku pracy.

Kurs Księgowości w Wielkiej Brytanii

Całkiem nową profesję można zdobyć na zajęciach w Polskim Centrum Szkoleniowym Sepera College, które organizuje szkolenia zawodowe dla dorosłych w trybie stacjonarnym oraz online. Umożliwiają one zdobycie kwalifikacji księgowych AAT poważanych przez angielskich pracodawców.

Zajęcia Stacjonarne w Londynie lub Online

Sepera College dostosowuje plan zajęć do potrzeb kursantów. Są więc zarówno kursy dzienne obejmujące dwa dni na tydzień, wieczorowe, weekendowe a także online, gdzie uczysz się z dowolnego dla Ciebie miejsca.

Ty decydujesz jak szybko zdobywasz kwalifikacje

Długość szkolenia zależy od intensywności i formy programu. Sepera College oferuje do wyboru 4 miesięczny intensywny Podstawowy Kurs Księgowości AAT Level 2 w Centrum Szkoleniowym w Londynie lub kurs w trybie online – w którym sam decydujesz jak szybko chcesz ukończyć ten kurs.

Kurs zakończony jest certyfikatem AAT Diploma in Accounting, który jest przepustką do pracy w księgowości.

Czym jest Certyfikat AAT?

Certyfikat AAT (Association of Accounting Technicians) to certyfikat, który uprawnia osobę do zdobycia kwalifikacji zawodowych z dziedziny finansów i księgowości oraz pracy w tym zawodzie.

AAT może się pochwalić długoletnią historią udostępniania kwalifikacji, które są wysoko cenione przez pracodawców w UK i na całym świecie oraz dostarczają specjalistów, których pracodawcy potrzebują i cenią.

Polscy Lektorzy

Sepera College jako Polskie Centrum Szkoleniowe pomaga nie tylko w uzyskaniu praktycznej i teoretycznej wiedzy z księgowości, ale także w doskonaleniu umiejętności językowych w dziedzinie księgowości i ogólnego słownictwa biznesowego.

Dzięki dwujęzyczności lektorów polskim studentom łatwiej jest przyswoić wiedzę i zdobyć biegłość w zawiłym na początku żargonie księgowym! Jak wspomina Izabela Drabik, wykładowca w Sepera College: „Chcemy naszym studentom zapewnić warunki, w których nie muszą się stresować językiem angielskim i zawsze móc poprosić o pomoc nauczycieli, którzy po polsku w razie potrzeby wyjaśnią omawiane zagadnienia.”

Praktyki w zawodzie księgowego

Osoby, które z powodzeniem zakończą szkolenie, mogą ubiegać się o praktyki w biurach księgowych oraz firmach w działach księgowości, a niejednokrotnie mają też zapewnione interview u tych pracodawców. Sepera College pomaga w znalezieniu praktyk zawodowych, a także udziela porad jak i gdzie poszukiwać pracy, pomaga w zredagowaniu CV i listów motywacyjnych lub formularzy aplikacyjnych czy w przygotowaniu się do interview.

Ile zarabia księgowy w Wielkiej Brytanii?

Nie ma oficjalnie przyjętych stawek, wszystko uzależnione jest od kwalifikacji, danej firmy oraz

zakresu Twoich obowiązków. Początkujący asystent księgowego może zarabiać 15-20 tysięcy Funtów rocznie, potem stawka rośnie równocześnie z ilością obowiązków i odpowiedzialności.

Zarobki potrafią dochodzić nawet do 60 tysięcy Funtów rocznie. Opłaca się, prawda?

Wystarczą tylko dobre chęci i motywacja do podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Spróbujmy jeszcze przyjrzeć się jaki może mieć przychód księgowy pracujący na własny rachunek.

Księgowy, który rozlicza self employ, czyli osoby samozatrudnione pobiera mniej więcej około 100 Funtów na rok x 100 osób = 10 000 Funtów. A co to jest to 100 osób to tylko 100/12 miesięcy = czyli około 8 ludzi na miesiąc, a Polaków na self employ jest tysiące!

Nie marnuj czasu i okazji

Kurs księgowości to z całą pewnością inwestycja na przyszłość. Praca w księgowości to duże możliwości ciągłego rozwoju, możliwość prowadzenia swojego biura oraz dobre zarobki. Jeśli więc nie jesteś zadowolony z obecnej pracy, ciężko pracujesz na magazynie, w restauracji czy fabryce lub jesteś matką która wychowuje dzieci może warto pomyśleć i zostać księgowym?

Jak zacząć?

Obecnie trwają zapisy na kurs księgowości AAT Level 2 w Sepera College. To idealny moment, aby zarejestrować się na kurs i dać sobie szansę na lepszą przyszłość.

Wystarczy zgłosić swoje zainteresowanie na stronie www.kursyksiegowosci.co.uk/zapisy lub zadzwonić pod numer 02038657964.

W trakcie rozmowy w języku polskim można dowiedzieć się szczegółów na temat kursów.

4 lipca 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Sprawy Polonii