Kup więcej ropy, jedzenia idzie lll wojna światowa

Świat na krawędzi wojny: Trump mówi Putinowi, że „MISSILES IS IS COMING”, a Rosja atakuje amerykańskie okręty

 

DONALD Trump i Władimir Putin zabrali świat na krawędź dzisiejszej wojny światowej, gdy prezydent USA ostrzegł Rosję, że „zbliżają się pociski”, a Kreml zareagował, obiecując wysadzenie amerykańskich statków.

Zdumiewająco szybki tweet z Trumpa na temat proponowanej interwencji USA w Syrii powiedział: „Przygotujcie się na Rosję, bo będą to pociski, ładne i nowe i” inteligentne! „

Get ready Russia, because they [missiles] will be coming, nice and new and „smart!”.

Poranek coraz bardziej wrogich zapowiedzi po obu stronach wywołał atmosferę śmiertelnej zimnej wojny, której nie widziano od czasu kryzysu kubańskiego z 1962 roku.

 

Maria Zakharova, rzeczniczka rosyjskiego MSZ, odpowiedziała liderowi USA, pisząc na Facebooku:

„Inteligentne pociski powinny latać w stronę terrorystów, a nie w kierunku legalnego rządu, który od wielu lat walczy z międzynarodowym terroryzmem na swoim terytorium”. Powiedziała, że ​​możliwy amerykański atak rakietowy może być próbą zniszczenia dowodów na rzekomy atak chemiczny w Doumie.

W odpowiedzi na wezwanie pana Trumpa do zakończenia wyścigu zbrojeń, pani Zakharova powiedziała: „Świetny pomysł, zacznijmy od amerykańskiej broni chemicznej”.

Szokujące komentarze prezydenta USA pojawiają się po tym, jak Aleksander Zasypkin, rosyjski ambasador w Libanie, powiedział telewizji al-Manar Hezbollahu:

„Jeśli więc nastąpi atak ze strony Amerykanów … pociski zostaną zestrzelone, a nawet źródła, z których wystrzelono pociski . „

Prezydent Trump nie wziął pod uwagę Moskwy i wydaje się być bliski podjęcia działań w Syrii po sobotnim śmiertelnym ataku chemicznym. Przysiągł, że „zwierzę Assad” zapłaci „ciężką cenę”.Nie powinieneś być partnerem ze zwierzęciem zabijającym gaz, które zabija jego ludzi i cieszy się z tego! „

Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow powiedział wcześniej: „Tak jak poprzednio, chcielibyśmy mieć nadzieję, że wszystkie strony unikną wszelkich kroków, które a) nie zostaną sprowokowane przez cokolwiek i b) mogą znacznie zdestabilizować i tak już delikatną sytuację w regionie.”

Rosja i Iran są głównymi zwolennikami syryjskiego dyktatora Baszara al-Assada, którego bezwzględna siedmioletnia wojna przeciwko własnemu narodowi jest wspierana przez rosyjskie samoloty bojowe.Rosja i USA zablokowały we wtorek wzajemne próby we wtorek w Radzie Bezpieczeństwa ONZ, aby przeprowadzić międzynarodowe dochodzenia w sprawie ataków broni chemicznej w Syrii.

A teraz Stany Zjednoczone i ich sojusznicy, w tym Wielka Brytania, zastanawiają się, czy nie zaatakować Syrii w związku z podejrzanym atakiem gazów odlotowych, o którym mówią organizacje medyczne, które w sobotę zabiły dziesiątki ludzi w zbuntowanym mieście Douma w pobliżu Damaszku.

Przemawiając dzisiaj ambasador ONZ w Wielkiej Brytanii Karen Pierce zwróciła się do Rady Bezpieczeństwa ONZ po tym, jak Rosja zawetowała niezależne śledztwo w sprawie raportów użycia broni chemicznej w Douma w Syrii.Powiedziała: „Rada Bezpieczeństwa nie była w stanie działać, wyłącznie dlatego, że Rosja nadużyła prawa weta”.

Władimir Putin powiedział że Rosja odpowie na atak USA na Syrię a podczas wojny totalnej nie będzie zwycięzców.

Poniżej użyta broń chemiczna w Syrii trzy dni temu, zginęło wiele dzieci a wiele jest bardzo chorych. Ogółem, 342 dzieci zostało zabitych, a 803 zostało rannych w Syrii w pierwszych dwóch miesiącach 2018 roku, powiedział Touma,United Nations Children’s Fund.

Injured children rest at a hospital in Douma.

Zobacz Video z ataku.

Konrad W

 

11 kwietnia 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Świat

1 komentarzy
  1. Pewnie tak samo jak z atakiem chemicznym Hussajna w Iraku i widmo irackich rakiet nuklearnych. Ten gaz bojowy zrucili zbrodniarze amerykanie i to oni sieją destabilizację na siłę wpychając tam swoje bazy wojskowe. Rosja tam skutecznie sprząta islamskich terrorystów mordujących cywili i opłacanych przez angoli z amerykańcami i wygrywają. To doprowadza tych skundlonych satanistycznym syjonistom po saskim popaprańców do szału. To ujadanie zdychającej żmii w Syrii i są skończeni po wkroczeniu tam chińskich wojsk. Sojusznika Rosji przeciw hamerykańskim zbrodniarzom i ich zbrodniczych, heretyckich kundli w postaci isis, których opłacają. Są dowody, że psi nie rząd angielski wysyłał przelewy i broń terrorystom i ludobójcom z isis. Te popaprańce by zatrzeć ślady nie zawahają się zrobić z Syrii cmentarza nuklearnego a wtedy to koniec, bo głupiec który zrzuci pierwszą bombę naciśnie armageddon.

Komentowanie jest wyłączone.