Ktoś chce usunąć Macierewicza. Czy „Atomi”założy nową partię Prawicową.

Tajne siły chcą usunąć Macierewicza, założy nową partię Prawicową. Dziwna gra na osłabienie PIS – Prezydenta Dudy.

 

Według najnowszych informacji członkowie PISu, którym marzą się stołki w MON, zainteresowani są usunięciem Ministra Macierewicza. W Polsce trwa nagonka mediów lewackich aby wymusić zwolnienie ministra Obrony Narodowej. Ponadto do osób atakujących popularnego Ministra Macierewicza dołączył niestety Prezydent Polski Andrzej Duda.

Po Ministra Macierewicza już zgłosiły się założyciele coraz bardziej popularnej telewizji ” Idz pod Prąd” i proponują nową Partię.

Jak mówią założyciele, którzy głosowali na PIS, uważają Ministra Macierewicza jako najlepszego ministra  w Rządzie PIS. To Macierewicz buduje silną Polskę i przeciwstawia się lewackim mediom jak i wpływu Rosji i Niemiec na „zamrożenie” odbudowy silnej Armii Polskiej i zwiększaniem ilości wojsk Amerykańskich.

Macierewicz, pracuje lepiej niż Prezydent Duda, który otoczony jest pracownikami popierający wcześniej Platformę Obywatelską. Duda zapomina, że ludzie głosowali na jego tylko dlatego że był kandydatem Prawa i Sprawiedliwości więc atak Dudy może być spowodowany tym iż słucha doradców byłego Prezydenta Komorowskiego. Być może,  Minister Macierewicz to jedyna osoba, która tak naprawdę walczy o prawdę zamachu Smoleńskiego.

Jak popularny jest Macierewicz wiedzą wszyscy, zdobył bardzo dużo głosów podczas ostatnich wyborów. Telewizja „Idz pod prąd” ma już około 60 klubów na terenie Polski i Polskiej Emigracji na świecie. Ich mottem są: silna i niezależna Polska od Rosji i Niemiec oraz wartości jakie uczy w Nowym Testamencie Jezus Chrystus.

Partia na pewno ma szanse przekroczyć 5% progu wyborczego gdyż ludzie głosowali na PIS przeciwko Platformie O ale nie mieli alternatywy żadnej innej poważnej Partii po prawej stronie. Wielu młodych Polaków dołącza do telewizji „Idz pod Prąd”. Jeśli przez Prezydenta Dudę i łasych ludzi z PIS na stołek  Ministra Obrony Narodowej , Macierewicz straci stanowisko nowa Partia już z „Atomim” może mieć podczas wyborów ponad 10%.

Atak na Ministra Macierewicza, który szuka prawdy w Smoleńsku przez Prezydenta Dudy i szeregowych członków PIS pokazuje ze Prezydent zapomina że ma chronić polityków PIS a nie z nimi walczyć a partia PIS to nie monolit ludzi. A może to jest cel ludzi z Kancelarii Prezydenta, których słucha Duda czyli skłócenie i rozwalenie Prawa i Sprawiedliwości.

Dużo wskazuje na to iż to siły powiązane z Rosji i z Niemiec działają na Prezydenta Dudę aby atakował Ministra Macierewicza.

Co ciekawe patrząc z perspektywy Polonii, bo to gazeta w Anglii to nie Minister Waszczykowski jest atakowany a Minister MON. Przypomnijmy to Waszczykowski sprowadził komisję Wenecką do Polski, pokazał nieudolność podczas negocjacji z krajami glosującymi na wybór szefa UE oraz przez 6 miesięcy nie potrafił wymienić Konsulów po wygranych PIS w wyborach na co liczyli Polacy na emigracji ( przykład Konsula w Edynburgu, dzięki czemu „lewactwo” śmieje się w Szkocji Polakom popierającymi PIS prosto w oczy. Czemu wiec jego nie atakuje Prezydent Duda , może dlatego iż nie jest tak skuteczny jak Antonii Macierewicz ?.

Po Ministra Macierewicza już zgłosiły się założyciele coraz bardziej popularnej telewizji w Polsce i na świecie ” Idz pod Prad” i proponują mu nową Partię. Taka osoba jak Antonii jako szef nowej Partii może być bardzo silnym impulsem przyciągającym ludzi chcących silnej i niezależnej Polski a rozczarowanymi działaniami Dudy i braku twardej postawy PIS przeciwko wpływom Rosji i Niemiec.

Te wszystkie wnioski możesz posłuchać w dzisiejszym wydaniu programu.

 

Konrad W

19 kwietnia 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polska

2 komentarzy
  1. Panie Macierewicz ,prosze o wybaczenie ,jezeli sie myle , alemusze Panu wyznac ,ze nie ufam panskiej pracy…….Tyle lat mija od zbrodni smolenskiej i praktycznie do dzis nie znamy , kto ja zaplanowal ( dlaczego ) – WIEMY! Skoro jest PAN „NAJLEPSZYM ” ministrem ,dlaczego pozwolil Pan ROSJI na zatarcie glownych sladow zbrodni , jakim prawem Rosjanie przetrzymywali czarne skrzynki Tupolewa ,wrak rozbitego samolotu do dzis przebywa w Rosji ( zreszta teraz nic nam z niego -wszystkie slady zostaly zatarte ). Gdzie Pan byl , kiedy trzeba bylo dzialac natychmiast , a nie tylko wymieniac ciagle rozniace sie wersje zbrodni ?!GDZIE PAN BYL ,KIEDY CIALA ZMARLYCH WRZUCANO DO TRUMIEN NICZYM RESZTKI JATKI : PYTAM–GDZIE ?!!!!! PRZEZ TE WSZYSTKIE LATA NIC PAN NIE DOKONAL W SMOLENSKU – jedynie w Polsce doczekal Pan AWANSU , na jaki Pan absolutnie nie zasluzyl. Do dzis nie wiadomo .kim PAN WLASCIWIE JEST I DLA KOGO PRACUJE. NA MIEJSCU PIS-U PRZESWIETLILABYM PANA Z DETALAMI , A W PIERWSZYM KROKU POLECILABYM DYMISJE Z TAK ODPOWIEDZIALNEGO URZEDU , JAKI PAN PELNI : MINISTER OBRONY NIE MOZE BYC NIEWIARYGODNY , TO MUSI BYC POLAK Z KRWI I KOSCI I KOCHAC SWOJA OJCZYZNE I SLUZYC JEJ WIERNIE – w Panskim przypadku tego nie stwierdzam i to jest powod braku zaufania do Pana ……..!!!!!!!

    • Na czyje zatwierdzenie ,przez kogo ?! Ta ohydna zbrodnia juz zostala zatwierdzona przez samego BOGA ,kto ma rece splamione krwia niewinnie pomordowanych , do konca zycia juz ich nie zmyje………..

Komentowanie jest wyłączone.