Kto rządzi w Brukseli, czyli wielki skandalista z Luksemburga

Kto rządzi w Brukseli, czyli wielki skandalista z Luksemburga

 

UE to przechowalnia skandalistów.

Mamy tam Tuska przez którego gdy był Prmierem z Polski wyjechało miliony POlaków tak niskie pensje dał Polakom oraz żadnych zasiłków na dzieci oraz  Jean-Claude Juncker który  – UWAGA

mało kto wie ale Luksemburski premier Juncker zrezygnował ze stanowiska Premiera przez skandal szpiegowski w swoim kraju !!!. 

Jean-Claude Juncker jest był Premier Luksemburga od 1995 roku do 2013 roku.

W 2013 roku po wybuchu afery w Luksemburgu przeprowadzono nowe wybory po tym, jak premier Jean-Claude Juncker ogłosił, że rezygnuje po skandalu tajnych służb. Ten ruch nastąpił, gdy jego młodszy partner koalicyjny wezwał do rozwiązania parlamentu i przedterminowych wyborów.

Junker nie powstrzymał nielegalnej działalności agencji bezpieczeństwa, takiej jak podsłuchy telefoniczne i korupcja.

Pan Juncker jest premierem od 1995 r. i był szefem Eurogrupy ministrów finansów strefy euro od 2005 r. do stycznia 2013 r. Wybrany do parlamentu w czerwcu 1984 r. 

W roku 2013 Luksemburski parlament dokonał przeglądu raportu dotyczącego szeregu przypadków niewłaściwego postępowania ze strony krajowej agencji bezpieczeństwa SREL, którą nadzoruje premier czyli Junker.

Obejmowały one przypadki nielegalnego podsłuchiwania polityków, zakupu samochodów do prywatnego użytku oraz płatności w zamian za dostęp do lokalnych urzędników.

Raport został zamówiony po tym, jak tygodnik w Luksemburgu opublikował potajemnie nagraną rozmowę z 2008 roku między panem Junckerem i ówczesnym szefem SREL, Marco Mille. Pan Mille ujawnił, że jego personel potajemnie nagrał rozmowę z udziałem wielkiego księcia Luksemburga i że suweren jest w stałym kontakcie z brytyjskim MI6.

A oto nagranie ze Smoleńska gdy Premierem Polski był Donald Tusk który teraz zasiada także w Brukseli. 

Jak zachowywali się politycy w Polsce jeden z nich teraz jest w Brukseli.

Konrad W

 

 

27 października 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Niemcy za pomocą UE budują swoje imperium

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *