Kto jest szpiegiem przy Dudzie? Rosjanie penetrują kancelarię Prezydenta

Kto jest szpiegiem przy Dudzie? Rosjanie penetrują kancelarię Prezydenta

 

Zadać należy pytanie dlaczego Prezydent Duda zablokował reformę Sądu Najwyższego aby w końcu powołać sędziów, którzy nie mają powiązań z byłem z komunizmem z Wałęsą oraz z byłą Platformą Obywatelską.

Wiemy że bez reformy Sądów mogą upaść inne reformy nawet 500+ i inne gdyż Sędziowie nieraz pokazali że nie interesuje ich dobro Polaków ale dobro Partyjne nie Pisowskie. Tak bardzo siły z zewnątrz atakują Polskę i chcą zniszczyć kraj i godne życie Polaków.

Okazuje że Duda jest słaby i pracuje już nie dla Polskiej Prawicy która chciała zmian w Polsce czyli aby Polacy dostawali zasiłki na dzieci jak rodziny w krajach Unijnych aby zaczęły i wielkie supermarkety płacić podatki.

Okazuje się także ( film na dole ) że pracownicy Dudy mają śledztwo i zostali ograniczeni do materiałów niejawnych. Dotyczy to jednego z doradców.

Jak bezwzględne są kraje wokół Polski aby dalej łupić Polaków dając im niskie pensje oraz blokować niezależności posłów na dwóch filmach poniżej co dzieje się w Polsce.

 

Wiemy że Wałęsa był szpiegiem komunistów niby w wolnej Polsce kto jest teraz ?

W kancelarii Prezydenta pracują miedzy innymi i doradzają : Szczerski,  Kwiatkowski, Soloch, Łapiński, Kolarski,Mucha, Szymańska generał Kraszewski, oraz Prezydent Duda. Czy ktoś działa na polecenia Rosji czy innych krajów?

Antoni Macierewicz zaczyna brać swoje w ręce mówią panowie na dolnym filmie i rozpoczyna śledztwo. Coś jest nie tak że oto Duda wystawiony przez PIS i poparty przez ludzi aby w końcu naprawić Polskę staje na przeciwko Polakom i wetuje reformę sądów . Czy mamy znów do czynienia z „okrągłym stołem ” jak za Wałęsy ale kto więc jest szpiegiem jak był Wałęsa ?

Obecnie trzy kierunki Niemcy, Rosja i Bruksela chcą przejąć kontrolę nad Polską , Polacy mają być robolami w Europie za stawki łyżki ryżu ( zobacz pani Szydło nałożyła podatek na supermarkety aby Polskie rodziny nie dostawały 500+ ale tyle ile zachodnie rodziny czyli 400 euro, Bruksela odrzuciła) . Do tego dochodzą wojska Amerykańskie w Polsce – może się okazać że Weto Dudy ma powiązania i z okrągłym stołem i ze Smoleńskiem.

Pytanie czy Prezydent Duda sam podjął decyzję zatrzymania reform Sądów czy ktoś go do tego przekonał jeśli tak to kto i dlaczego ??? Jedno jest pewno stanął przeciwko partii która go wystawiła na kandydata oraz przeciwko Polakom którzy siłą woli i determinacji pokonali obóz Komorowskiego wspieranego przez Moskwę, Berlin i Brukselę. Wiele osób Dudzie tego nie zapomni.

Kto nowym Wałęsą na nowe pokolenia Polaków ? Wałęsa pije wódkę z byłymi komunistami. Chłop oszukał wszystkich , policja komunistyczna biła Polaków a na końcu Wałęsa z Unią Wolności sprzedał całą Polskę. Dopiero w 2016 roku wyszło na jaw że był tajnym donosicielem za pieniądze zdradził swój kraj – co teraz dzieję sie wiec w Kancelarii Dudy.

Image result for walesa pije wodke z michnikiem

Kto wiec jest szpiegiem lub współpracownikiem ” antypolskich sił ” możliwe że wcale nie chodzi o Rosję i może w to być zaangażowany nawet Watykan, Pieronek dużo mówił na temat polityki jak mu się nie podoba ? Pracowników w Kancelarii wielu ale zawsze jest możliwość współpracy osoby tej wybieralnej przez naród ale o tym być może dowiemy się już niebawem a może znów za dwa pokolenia jak było z Wałęsą i okrągłym stołem.

A może trzeba odświeżyć wszystkich wraz z Prezydentem już za 3 lata podczas wyborów ? Polacy chcą zmian, usunęli Komorowskiego choć popierały go kraje wokół Polski dadzą radę i pogonić Dudy trzeba im tylko wytłumaczyć że jest złą osobą dla NOWEJ POLSKI .

 

 

Śledztwo kontrwywiadu do spraw doradców Dudy

 

 

Konrad W

27 lipca 2017

1 komentarzy
  1. Znajac PREZYDENTA DUDE z dotychczasowej dzialalnosci nie mam o nim zlej opinii – moim zdaniem jest szantazowany , jakim prawem penetruja jego biuro Rosjanie , uchodzil za bardzo lojalnego czlowieka ,ktory nie zdradzilby PIS-u ( chociaz ostatnie zatargi z Prezesem Kaczynskim nie wrozyly nic dobrego- do dzis my POLACY nie znamy ich przyczyny……? dlaczego ?) A co ma wspolnego z tym wszystkim Macierewicz – niestety , podtrzymuje opinie , ze to jest szpieg pracujacy NIE DLA POLSKI – A PRZECIW NIEJ !!!!!!!

Komentowanie jest wyłączone.