Krzysztof Hajdecki skazany za pobicie partnerki

Krzysztof Hajdecki skazany za pobicie partnerki

 

Więzienie dla człowieka, który złamał rękę swojej byłej dziewczynie w „przerażającym” ataku w obecności dziecka.

Krzysztof Hajdecki „wyśmiał” swoją ofiarę, gdy błagała go, aby wezwał karetkę, ponieważ odczuwała tak duży ból, że nie mogła poruszyć szczęką, jak usłyszał Mold Crown Court.

24-letni oskarżony podobno wpadł w szał, gdy zjawił się pijany w domu Eweliny Binkowskiej przy Howard Street, Connah’s Quay, 11 kwietnia.

Wszedł do jej sypialni, gdy spała z córką i zaczął krzyczeć na nią, zanim rozpoczął atak trwający ponad 15 minut.

Ofiara miała spuchniętą i posiniaczoną twarz co spowodowało problemy z jedzeniem i mówieniem.

Hajdecki został skazany na 14 miesięcy więzienia, i dostał pięcioletni zakaz bezpośredniego lub pośredniego zbliżania się do swojej byłej partnerki, w tym za pośrednictwem mediów społecznościowych, nie może też pojawiać się na Howard Street.

Komentując sprawę, koordynator ds. przemocy domowej DC Claire Fielding w Wrexham powiedziała:

„Mam nadzieję, że jego uwięzienie przyniesie pewną sprawiedliwość jego ofierze i zachęci inne ofiary przemocy domowej do zgłaszania się.”

Jeśli jesteś ofiarą przemocy domowej lub potrzebujesz pomocy lub wskazówek, możesz skontaktować się z policją North Wales bezpośrednio przez internetowy czat na żywo lub telefonicznie 101 lub anonimowo przez Crimestoppers pod numerem 0800 555 111.

Katarzyna Cz.

 

 

4 maja 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Crime

1 komentarzy
  1. kto wal dal prawo do publikowania tego?dosc juz moze co? ile mozna pisac do waszych pustych gazet o to abyscie przestali udostepniac dane moje adres …czy mojego bylego partnera…dane osobowe powinny byc chronione ……………….

Komentowanie jest wyłączone.