Królowie Europy są „nadzy” a straszą Wielką Brytanię

Europa

Bruksela

Chaos w Europie trwa.

Wiele osób zginęło a nie ma wojny, olbrzymia ilość osób jest chora i leczy rany to właśnie bilans w Unii Europejskiej w ciągu 12 miesięcy.

Mieliśmy:

Zamachy w Paryżu w 2015. Była to seria ataków terrorystycznych w dniu 13 listopada 2015 roku. Zamachy miały miejsce w Paryżu i w Saint Denis. Ataki rozpoczęły się o godzinie 21:16. W krótkim odstępie czasu doszło do trzech eksplozji i sześciu strzelanin.

Eksplozje miały miejsce przy Stade de France w północnej części Saint – Denis. Najkrwawszy atak miał miejsce w teatrze Bataclan. Zamachowcy wzięli zakładników  i starli się z policją. Policja przypuściła szturm teatru, który zakończył się 14 listopada 2015 o 0:58 czasu lokalnego. Zabito ośmiu sprawców, a służby wciąż szukają wspólników. Zginęło 137 osób w tym 87 w Bataclan. Ponad 300 zostało rannych z czego 99 osób jest w ciężkim stanie ilu umarło w szpitalu nigdy się nie dowiemy.

 Następnie…

Zamachy w Brukseli w marcu 2016., Była to seria trzech skoordynowanych terrorystycznych zamachów bombowych przeprowadzonych rankiem 22 marca 2016 w Belgii: dwa na lotnisku w Zaventem w Brukseli i jeden przy stacji metra Mealbeek  w Brukseli. W atakach zginęły 32 osoby i trzech zamachowców samobójców ponad 316 osób zostało rannych ile umarło w szpitalu nie wiemy.

Następnie…

Zamach w Niemczech w Viernheim. Zamachowiec strzelał w kinie, około 50 osób rannych, ile umarło w szpitalu tego nie wiemy.

Następnie…

Atak pilota samolotu lecącego do Niemiec. Pilot zamyka się w kabinie, nikt nie może  wejść i zatrzymać szaleńczy atak. Pilot uderza samolotem w Alpy. Samolot airbus A320 niemieckich linii lotniczych Germanwings rozbił się w południowo-wschodniej Francji na pokładzie zginęło od 148 do 150 osób…

Następnie…

84 osoby zginęły w Nicei na południu Francji, gdy podczas obchodów Dnia Bastylii tir wjechał w tłum ludzi na promenadzie, duża ilość osób ranny ile jeszcze umrze w szpitalu, tego nie wiemy.

Następnie…

Junker i Tusk nakazał krajom Europejskim na otwarcie granic Unii Europejskiej. Około pół miliona osób z Bliskiego Wschodu, bez paszportów i bez kontroli przetoczyło się po krajach Europy . Doszło do niesamowitych sytuacji. Zostały zniszczone miasta , policja toczyła walki uliczne w Szwecji, na Węgrzech, we Francji w Grecji. Do krwawego wydarzenia doszło w Szwecji gdzie emigrant w ośrodku dla uchodzców zabił młodą dziewczynę pracownika ośrodka nożem.  ( Tusk i Junker za to powinni już ponieść surową karę )

Następnie…

Totalnie zniszczona turystyka Europy. Firmy wycieczkowe mają poważne problemy. Ludzie boją się latać na wakacje. Hotele , restauracje w basenie morza śródziemnego tracą zysk.

Następnie…

Gwałty i molestowania prawie 1000 kobiet w Niemczech, skrywane przez prasę niemiecką. Dopiero brytyjska gazeta i telewizja opublikowała skalę zdarzenia .

Następnie…

Olbrzymia bieda w Europie, w Hiszpanii w Portugalii panuje olbrzymie bezrobocie, Grecja tonie w długach. Z Polski z Rumunii z Bułgarii ludzie wyjeżdżają do pracy do innych krajów bo niskie pensje i żadne dotacje dla rodzin.

Następnie…

Wyjście Wielkiej Brytanii z UE. Mieszkańcy Wielkiej Brytanii wychodzą z Unii widząc cały chaos w Europie i brak reform. Kraje Unijne tracą jednego z najlepszego płatnika do budżetu Unii .Anglia płaciła aż 50 milionów dziennie.

ALE TO NIE WSZYSTKO….

królowie

 

Jednak ” królowie Europy ” idą dalej. Chcą ukarać Wielką Brytanię za demokratyczny wybór opuszczenia  Unii Europejskiej.

Jak donosi Brytyjska gazeta tytułując swój artykuł –

————–

EU boss says Britain’s EU exit must be painful to serve as a warning to other nations

—————

Donald Tusk chcę ukarać Wielką Brytanię  czyli 6 kraj na świecie z jedną z największych  gospodarek na świecie za to że, mieszkańcy w demokratyczny sposób wybrali wyjście z UE.

Donald Tusk szef Unii Europejskiej mówi że wyjście Wielkiej Brytanii w UE musi być bolesne, ma  służyć jako ostrzeżenie dla innych narodów. Donald chce nie dopuścić do jednolitego rynku towarów brytyjskich. Musimy ukarać Brytyjczyków za to co dla nas zrobili. Nie mogą korzystać z Brexitu.

———————-

Mr Tusk said: „No one should be seething with desire to punish, humiliate the British for what they have done to us.”

———————-

PODSUMOWANIE:

Zamiast poddać się do dymisji za skandaliczna politykę migracyjną bezpieczeństwa w Europie oraz zniszczenie turystyki krajów morza Śródziemnego to ” Królowie Europy” chcą jeszcze zniszczyć  Wielka Brytanie.

Przecież ci dwaj panowie którzy są szefami Unii Europejskiej ale zatrudnieni do pracy przez kraje Unijne powinni zostać zwolnieni natychmiast i postawieni przed Trybunałem w Hadze za wpuszczenie tysięcy ludzi bez kontroli paszportów co doprowadziło do zagrożenia wszystkich mieszkańców Europy. Zamiast dogadać się z Wielką Brytanią normalnie to chcę ją ukarać, jeśli Wielka Brytania zrobi tylko jedno – deportuje  1.5 miliona Europejczyków z powrotem z wysp to w Polsce, w Rumunii w Hiszpanii w Portugalii i w Bułgarii bezrobocie się jeszcze bardziej powiększy i kraje stracą olbrzymie pieniądze które generują osoby pracujące na wyspach..

Tylko jeden Polityk zachował się z klasą, to David Cameron – przegrał referendum i podał się do dymisji choć przez 6 lat swojej pracy był jednym z najlepszych premierów UK a przede wszystkich chronił emigrantów na wyspach jak tylko mógł.

W Europie jest niespotykany chaos , ludzie boją latać się na wakacje, następuję olbrzymia emigracją wewnętrzna przez brak reform w Europie a szefowie UE chcą przyjąć miliony emigrantów z Bliskiego wschodu , Ukrainę do UE, powołać jedną armię UE oraz zlikwidować krajowe banki i rządy.

Kto zatrzyma to szaleństwo ” królów Europy”  ???

Konrad W

Kliknij na link poniżej.

http://polskie-echo.com/zorganizowac-manifestacje-w-miastach-eu-o-odwolanie-junckera-i-tuska/

18 lipca 2016
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka

1 komentarzy
  1. Czyli następuje bolszewizm. Dawno to mówiłem, ale śmiano się ze mnie. Głównie młodzi co nie rozrużniają socjalizmu od kapitalizmu.

Komentowanie jest wyłączone.