Królowa podpisała Brexit Bill dzisiaj, zaskakując szybkością wszystkich

Królowa podpisała Brexit Bill dzisiaj o 11.00 zaskakując szybkością – uciekamy z Unii Europejskiej

 

Królowa Wielkiej Brytanii podpisała dzisiaj o godzinie 11.00 Brexit Bill dając Premier Wielkiej Brytanii już możliwość złożenia Artykułu 50 aby Wielka Brytania opuściła już znienawidzoną Brukselę.

Szybkość , brak zawahania pokazuje że Londyn , politycy i Dwór Królewski nie może już patrzeć co wyczyniają Eurokraci i Partie Lewackie w Parlamencie Europejskim.

Oj Bruksela zniszczyła już niesamowicie kraje Unijne, a będzie się to jeszcze powiększać jak i bieda zwykłych ludzi. Wpuszczenie takiej dużej ilości emigrantów nie dość że zniszczyło ulice miast, turystykę w krajach nadmorskich to jeszcze zginęło wielu ludzi w zamachach.  Także stawki za pracę już nie pójdą do góry w Unii. Czyli Bruksela znów zrobiła coś dla wielkich korporacji a nie dla zwykłych ludzie.

Wielka Brytania ma najsilniejszą marynarkę wojenną w Europie, broń atomową wielu sojuszników na świecie jak USA, Australia, Indie, Kanadę itd oraz bardzo mocną gospodarkę oparta także na inwestycjach na całym świecie dlatego nie będzie im jakiś Tusk czy Merkel mówił jakie mają prawa stosować, jakich emigrantów przyjmować albo ile łowić ryb. Bruksela przegięła gdy ogłosiła że chce zbudować Armię Europejską, która byłaby niebezpieczna dla życia ludzi jak i wyparła by NATO w Europie. Wtedy kraje NATO nie płaciłyby składek na NATO dlatego też USA szybko wysłały żołnierzy do Polski a Brytania do Łotwy i Estonii zamykając drogę dla Armii Europejskiej.

Wiemy jak skończyło się w Europie gdy albo Napoleon albo Niemcy miały silną Armię.

 

Warto zwrócił uwagę na jedną ważną rzecz w Wielkiej Brytanii, gdy chodzi o bezpieczeństwo kraju opozycja także się jednoczy z Rządem i głosowała w Parlamencie czyli Partia Pracy i jej posłowie za wyjściem z Unii. W Polsce szkoda gadać, raz na stronę Rosji raz na stronę Niemiec, tak było za królów tak było za komuny kiedy wszystko szło do Rosji i tak było za Platformy Obywatelskiej kiedy cały majątek Polski sprzedano Niemcom. Mamy sprzedawczyków za Polityków.

Zobacz poniżej film w Parlamencie że Królowa podpisała ustawę która uchroni Wielką Brytanię od powiększającego się dziadostwa, chaosu, biedy w Unii Europejskiej.

A że to nie są żarty z wyjściem z tej bez zasad i braku demokracji Brukseli w styczniu pokazała Premier Theresa May mówić, że rezygnuje ze strefy wolnego handlu z Unią i nakładamy cła na towary z Unii Europejskiej. Chcą w ten sposób obniżyć zarobek Niemiec, największa sprzedaż spożywki i samochodów na wyspy jest właśnie z Berlina. Theresa May już przygotowała kraj, Anglia ma podpisaną umowę handlową z Australią, z USA, a ostatnio z Izraelem na 20 miliardów głównie warzyw i owoców oraz na 30 miliardów z Turcją. Oczywiście za wyjście UK z Unii odpowiada Donald Tusk, który przed referendum straszył Londyn karami za opuszczenie UE zamiast z nimi negocjować.

Politycy w Brukseli mieli plan jak wygrywać wybory, wpuścili miliony emigrantów nawet tych którzy nie potrzebują pomocy po to aby oni głosowali na lewackie partie podczas wyborów w krajach tworzących Unię , zaczynały one przegrywać przykład Polski czy Węgier. Dlatego głosują w Unii nawet ci co nie mają paszportów danego kraju. Niestety Bruksela nie będzie się już panoszyła w Królestwie Wielkiej Brytanii.

Królowa właśnie dała zielone światło na wyjście z UE.

-The moment Parliament discovered the Queen had signed historic Brexit Bill-

Konrad W

Umowy Premier May :

 

 

16 marca 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka

1 komentarzy

Komentowanie jest wyłączone.