Królowa Elżbieta z Meghan Markle w Chester, Runcorn koło Liverpool

Królowa Elżbieta z Meghan Markle przybywa na północ Anglii

 

Meghan Markle i Królowa przybywają na północny zachód z królewską wizytą – pierwsze zdjęcia.

Meghan Markle spełnia swoje pierwsze oficjalne królewskie obowiązki bez księcia Harry’ego, dołączając do Królowej, by otworzyć most Mersey Gateway, przed wizytą w Storyhouse w Chester. Przyjeżdżając dziś rano królewskim pociągiem, księżna Sussex i królowa zostały powitane przez fanów, którzy czekali przez cały ranek, aby zobaczyć parę.

Mieszkańcy Runcorn i uczniowie ustawili się na ulicy, wymachując flagami, gdy Jej Wysokość i nowa księżna Sussex dotarły do ​​mostu.

Biorąc pod uwagę, jak poprzednio Meghan swoimi niektórymi strojami łamała tradycyjny królewski protokół, fani bardzo chcieli zobaczyć, jak dostosowała swój styl, gdy jest już zamężna, co oznacza, że ​​zasady są bardziej rygorystyczne. Ubrana w kremową sukienkę z zasłoniętymi ramionami, połączoną z czarnym paskiem, zdecydowała się na styl midi, który faktycznie zachowuje zasady królewskiego protokołu. Wybrała również czarne buty z zasłoniętymi palcami, które są częścią królewskich zasad, które Meghan musi przestrzegać, szczególnie w obecności Królowej.

Jednak, jedną z zasad, które Meghan złamała, był obowiązek włożenia na głowę kapelusza, zgodnie z królewskim protokołem, podczas oficjalnych okazji kobiety muszą nosić nakrycia głowy. To zasada sięgająca lat 50., kiedy kobiety rzadko pokazywały głowy bez nakrycia w miejscach publicznych.

Plan podróży dla urodzonej w USA byłej aktorki i 92-letniej Królowej obejmuje oficjalne otwarcie mostu Mersey Gateway, wartego 1,86 miliarda funtów, sześciopasmowego przejazdu z opłatami, zaprojektowanego w celu ułatwienia ruchu między Runcorn i Widnes.

Spotkanie otwierające odbędzie się w Catalyst Museum w West Bank, Widnes, które oferuje widok z lotu ptaka na nowy przejazd ze szklanej galerii obserwacyjnej.

Później para udaje się do historycznego miasta Chester, by wziąć udział w kolejnych spotkaniach.

 

Znalezione obrazy dla zapytania elizabeth II bridge runcorn

 

Katarzyna W.

14 czerwca 2018
Czytaj inne artykuły w dziale Liverpool