Kredyty z Polski dla Polakow gdy pracuja na wyspach np.depozyt na dom

Kredyty z Polski dla Polakow gdy pracuja na wyspach np.depozyt na dom

 

Kredyt w Polskim banku – czy to możliwe?

Czy wiesz, że możesz otrzymać kredyt w Polskim banku pracując i osiągając dochód na wyspach?

Spośród krajów UE najwięcej polskich emigrantów przebywa w Wielkiej Brytanii. Co raz częściej mówi się jednak o Brexicie i skutkach jakie może przynieść. Część Polaków myśli więc o opuszczeniu Wielkiej Brytanii i powrocie do kraju. Zanim jednak tak się stanie, warto pomyśleć wcześniej o zakupie własnego domu lub mieszkania w ojczyźnie.

Zakup mieszkania lub domu może okazać się także ciekawą inwestycją, jeśli myślisz o stałym pasywnym dochodzie, który pomoże Ci osiągać stabilność finansową.
Niezależnie więc czy myślisz wracać, czy zostać w Anglii na stałe, możesz ubiegać się o kredyt w polskim banku, bazując na dochodach osiąganych zagranicą. Co ciekawe: kredyt możesz także przeznaczyć na każdy inny, dowolny cel.

Jak uzyskać kredyt pracując w Anglii?
Jeśli chodzi o formalności – będziesz potrzebował przedstawić aktualną umowę lub kontakt oraz udokumentować swoje dochody.

Wybierz mądrze – wybierz MP Group
MP Group jest firmą, która pomaga Polakom pracującym za granicą w uzyskaniu kredytów.
„Wiemy, że praca na obczyźnie jest już wystarczająco dużym obciążeniem. Staramy się więc działać szybko i sprawnie, zaś większość formalności możemy załatwić zdalnie. Zanim klient zdecyduje się na jakikolwiek dalszy krok, zupełnie za darmo i niezobowiązująco przeliczymy dla niego zdolność kredytową i przedstawimy ofertę. Jesteśmy przy tym bardzo elastyczni.” – mówi właściciel MP Group Maja Mytych. (zdjęcie dodać)

MP Group jest firmą, która świadczy usługi finansowe. Znajomość branży i doświadczenie pozwala na uzyskanie wysokiej skuteczności w przyznawaniu kredytów przez banki.

Na co możesz liczyć wybierając współpracę z MP Group?

Zbadamy Twoją zdolność kredytową i zadbamy o wszelkie wymagania w stosunku do banków, z którymi współpracujemy (większość formalności pomożemy zorganizować zdalnie)
Wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze warunki kredytowe
Zwrócimy uwagę na wszystkie elementy wybranych ofert. W sposób prosty i zrozumiały wytłumaczymy zawiłości kredytowe i wskażemy wszelkie pułapki zawarte w ofertach
Pomożemy w skompletowaniu wymaganych dokumentów kredytowych i ich uzupełnieniu
Oferujemy konsultacje i porady po uruchomieniu kredytu

Jesli np,chcesz kupic dom w UK a nie masz na depozyt , my damy ci kredyt. Generalnie kredyty dajemy na wszystko jesli pracujesz w UK. Niskie oprocentowanie, szybciej splacisz nie placisz procentu.

Zapraszamy do kontaktu:

Telefon – 0048 512 167 472 lub

m.mytych@kredytynieruchomosci.pl

 

29 listopada 2018

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *