Kościół Rzymskokatolicki był depozytariuszem złota w Amber Gold

Kościół Rzymskokatolicki był depozytariuszem złota w Amber Gold

 

Już wiadomo że w aferze w rabunku oszczędności tysięcy Polaków brali udział księża czyli Kościół Rzymskokatolickiego. Złoto było Polaków wiec było kradzione przez księżny mówi – Paweł Chojecki.

Oto cała Polska i dlaczego Kościół Rzymskokatolicki jest w każdej dziedzinie życia Polaków w Polsce jak już na emigracji. P

Generalnie Polacy są niewolnikami kościoła Rzymskiego, który doi Polaków z pieniedzy i państwowych i prywatnych. Zresztą wszystkie kraje podlegające czy podbite pod Watykan są biedne, kraje Europy Wschodniej, Ameryka łacińska.

Natomiast kraje jak Wielka Brytania, Stany Zjednoczone gdzie wiarę w Chrystusa uczą pastorowie rozwijają się ekonomicznie i gospodarczo. Dlatego też wielu Polaków na emigracji wybiera już kościoły protestanckie gdzie modli się tylko do Jezusa a nie do świętych których wyznaczyli sobie księża w Watykanie wypaczając naukę Jezusa syna Boga. Aby im owieczki nie uciekły do kościołów np. Anglikańskich szybko przylecieli na wyspy aby Polacy nie zauważyli że ludzie w tych krajach całkowicie inaczej uczeni są o Bogu.

Polecamy oglądnąć ten program jak ponownie Kościół rzymskokatolicki w Polsce maczał swoje ręce w pieniądze Polaków ciężko zapracowane. Polacy powinni w końcu pogonić cały ten Watykan i przywieść pastorów ze Stanów którzy nie będą drenować budżetu Polski i podatków Polaków dla księży i Watykanu.

„Już wiadomo że w aferze Amber Gold w rabunku oszczędności tysięcy Polaków brali udział księża czyli Kościół Rzymskokatolickiego. Złoto było Polaków wiec było kradzione przez księżny” mówi – Paweł Chojecki.

Teraz macie też odpowiedz dlaczego kościół tak atakuje Owsiaka bo zazdroszczą ze Polacy dają pieniądze jemu a nie im. Aby majątki nie przechodziły na rodziny, księża nie mogą mieć rodzin a pastorowie na zachodzie normalnie mają rodziny. Polacy muszą w końcu zrozumieć ze do Boga i Jezusa, Nieba mogą odkryć bez pomocy kościoła Rzymskokatolickiego. Chrystus powiedział – Wasze imiona zapisane są w niebie – ponadto jego śmierć na krzyżu zmazała wszystkie grzechy ludziom te przeszłe i te przyszłe. To Watykan robi z ludzi niewolników każąc im dawać na msze aby modlić się za umarłych.

Nowy testament dokładnie to opisuje co powiedział Chrystus ale Watykan to skrzętnie omija aby ludzi w Polsce zniewolić. Watykan podważą śmierć Krzyża Jezusa który mówi wyraznie – cytata NT – Mocą jego woli jesteśmy uświęceni przez ofiarowanie ciała Jezusa Chrystusa raz na zawsze !!!!!!!!!!!! – więc przez śmierć Jezusa a nie modlitwy jakie ci wpajają księżą zostałeś uświęcony i jesteś święty gdyż masz ducha świętego uświęconego przez śmierć Jezusa.

Ażeby było mało że ktoś to może stracić uświęcenie – NT testament mówi wyraźnie
6:39 – Jest wolą tego, który mnie posłał, abym ze wszystkiego, co dał, niczego nie stracił, ale żebym to wskrzesił w dniu ostatecznym.

To jest właśnie gwarancja 100% jakie gwarantuje Jezus Chrystus przez jego Chrzest gdzie usunął wszystkie twoje i ludzie grzechy przeszłe i przyszłe oraz przez śmierć na krzyżu zagwarantował ci uświęcenie na wieczność. Zbawienie masz zagwarantowane na wieczność i nie potrzebujesz dawać na tacę, nie potrzebujesz opłacać na msze za zmarłych księżom itd. Właśnie pastorowie w Wielkiej Brytanii i w USA uczą nauki Jezusa Chrystusa tak jak powinno się uczyć. W Polsce Księżą Kościołom Rzymskokatolickiego zniewolili, podporządkowali sobie ludzi wypaczając sens Jezusa czyli drogi – prawdy i życia. Robiąc życie ludzi ze to dzięki kościołowi mogą iść do nieba. Polacy w Polsce w ogóle nie znają słów Chrystusa z Nowego Testamentu i klepią regułki które nie mają nic do tego co chce od Ciebie Syn Boga.

Oto jak Watykan za pomocą Kościoła Rzymskokatolickiego w Polsce i księży bałamuci i okrada biednych i ciężko pracujących Polaków – to wszystko usłyszysz poniżej – warto jak niszczą Polaków i Polskę. Takie cuda tylko w Polsce , ale robią to bo czują się pewnie bo mają poparcie wśród polityków, w Wielkiej Brytanii gdyby ksiądz złamał prawo nie ma gadania, poniesie karę.

 

 

Konrad W

27 września 2017