Kontrola graniczna”jeden na jeden”.UKIP ogłasza zmniejszenie imigracji

Kontrola graniczna”jeden na jeden”. UKIP ogłasza plan zmniejszenia imigracji

 

Reforma systemu pomocy społecznej i edukacji była potrzebna, aby zwiększyć liczbę pracowników domowych uprawiających sektor rolny, powiedział rzecznik imigracyjny partii John Bickley.

I nalegał, aby Anglia zwróciła się do ojczystego talentu zanim przyciągnie pracowników z zagranicy. Pan Bickley przywołał zbieranie owoców jako przykład przemysłu, który mógłby „wykorzystać kapitał ludzki, który istnieje w tym kraju”.

Prezydent UKIP, Paul Nuttall, powiedział, że jego partia będzie miała „szczere i wyraźne zobowiązanie do ograniczenia imigracji” w swoim powszechnym oświadczeniu wyborczym.

Chciał zapewnić, aby liczba osób opuszczających kraj była taka sama jak liczba przyjazdów w ciągu pięciu lat.

UKIP chciał ustanowić komisję kontroli migracji, aby zmniejszyć liczbę osób przybywających do Wielkiej Brytanii z 600 000 do około 300 000 rocznie, aby osiągnąć cel -zerowa migrację netto.

W ramach tego wniosku zaproponowano wizę sześciomiesięczną dla ludzi spoza UK poszukujących pracy sezonowej w brytyjskim przemyśle rolnym.

„Chcemy również zachęcić naszych ludzi do powrotu do tej branży.

Bickley dodał: „Ten pomysł, że musimy ciągle szukać ludzi za granicą, aby sprostać wszystkim naszym wymaganiom, jest szalony. „Musimy upewnić się najpierw, że wykorzystujemy kapitał ludzki, który istnieje w tym kraju i zmaksymalizować jego potencjał, a dopiero później ściągnijmy tyle osób, ile potrzeba, z dowolnego miejsca na świecie.

„Nie interesuje nas kolor skóry. Nie interesuje nas religia. Nie interesuje nas orientacja seksualna. Nie interesuje nas pochodzenie etniczne.

„Jeśli mogą wnieść jakąkolwiek wartość do tego kraju i pasuje to do tego, co staramy się osiągnąć, świetnie, witamy w Wielkiej Brytanii”. Zapewnienie przez UKIP zobowiązania do osiągnięcia celu dotyczącego migracji zerowej netto było postrzegane jako próba wyraźnego oddzielenia się od Torysów, którzy w ciągu ostatnich sześciu lat byli za rocznym poziomom migracji netto w wysokości ponad 200 tysięcy.

Konrad W

photo/thelegraf

10 maja 2017
Czytaj inne artykuły w dziale Polityka