Konstruktor darmowej energii do domu ze Szkocji ucieka do Polski

Konstruktor darmowej energii do domu ze Szkocji ucieka do Polski

 

Polski Konstruktor, wynalazca darmowej energii do domu oraz budowniczy samochodu eletrycznego bez zasiegu dzisiaj opuszcza Szkocje i wyjeżdża do Polski – DZISIAJ

Jak mówi chce w Polsce dokończyc swoje projekty ktore sprzeda do Niemiec. O jakie projekty chodzi.

Pierwszy projekt –  dotyczycy darmowej energii do domu 15 WAT, Jest to urzadzenie w postaci małej pralki. Wstawiasz sobie w garazu albo w piwnicy i podlaczasz lodówke, telewizor i inne urzadzenia domowe dlatego juz nie bedziesz płacił za prad żadnej leketrowni.

Projekt drugi – dotyczy samochodu elektrycznego bez zasięgu. Polak montuje swój naped czyli male urzadzenie które cały czas generuje prąd do baterii samochodu powodując że samochód jedzie bez zasięgu.

Dlaczego wyjężdzą do Polski.

Swoje produkty budował na specjalnym VANIE który był jego labolatorium, wan stał koło jego domu od 2 lat. W tym wanie Polak o imieniu Mariusz Szumiło budował swoje projekty ktore finansowali Polacy przed darmowe wpłaty z całego świata. Kupowali akcje ktore będa warte teraz tysiace złotych ponieważ jego napęd eletryczny ma zostać sprzedany do niemiec za 1,5 miliarda euro.

Niestety jego VAN był w Szkocji cały czas atakowany przez sąsiadów dlatego podjął decyzje o powrocie do Polski.

Oto Van który dzisiaj opuszcza Szkocje Aberdeen , pierwszy przystanek we Francji a pózniej juz tylko Polske gdzie dokonczy swoje projekty. Oto jego Van.

Oto zdjecie vana który wyjezdza z szkocji do Polski – w końcu Polacy beda miec darmowa energie w domach i nie beda placic rachunków do eletrowni.

Od Polskiej Granicy z Niemcami będa ochraniać VAN Polaka ze Szkocji –  ochotnicy – ochroniarze aby VAN z cennym ładunkiem czyli urządzeniem produkującym darmową Energie wartą 1.5 miliadra Euro nie dostał się w niepowołane ręce.

Numer telefonu do Mariusza – 044  07429 349048

– jesli chcesz darmow energie do domu – DZWON

71495208_534996720650518_2001473335669555200_o

Oto jedno kilka nagran

Konrad W

 

7 lutego 2020

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *