Koniec pracy Polaków w Niemczech, Mularczyk z PIS chce 850 mld USD

Koniec pracy Polaków w Niemczech, Mularczyk z PIS chce 850 mld USD

 

Niemiecki „Die Welt” ostrzega w swoim artykule , że spory dostania pieniadzy za pomocą reparacji  wojennych za drugą wojne światową  mogą doprowadzić do wzrostu niechęci wobec pracowników z Polski na terenie Niemiec.. Utracić pracę mogą i Polacy i Grecy. Gazeta Niemiecka pisze wyraznie że nie tylko rządania ale nawet dyskusje na ten temat są szkodliwe.

Według Niemieckiego dziennika, istnieje niebezpieczeństwo że obecny lewicowy rząd w Niemczech mógłby się przed  żądaniami Rządu PIS ugiąć.. Gazeta Niemiecka dalej w swoim artykule ubolewa, że „moralnoście nie można szukać w obecnej polityce”. Gdyby Niemcy ustąpiły jednemu krajowi z Europy, to inne kraje też będa chciały pieniedzy od tego pokolenia za okupacje niemiecką.

W kwietniu  parlament w Grecji zobowiązał swój Rząd do podjęcia działań dyplomatycznych i prawnych aby dostać pieniadze od Niemieckiego podatnika jako reparacje a w grę wchodzi suma co najmniej 290 mld euro.

Według przewodniczącego w Polsce  zespołu ds. reparacji Arkadiusza Mularczyka który jest posłem Partii PIS  odszkodowanie od Niemiec dla Polski za II wojnę światową mogłoby wynieść ok. 850 mld USD – podaje bankier.pl

Niemiecka gazeta pisze że straca Polacy i Grecy. Grecja straci turystów z Niemiec którzy generuja duży zysk dla biznesów turystycznych w Grecji  oraz eksport towarów z Grecji do Niemiec zostałby znacząco ograniczony” – przestrzega „Die Welt”.

 

„Pracownicy z Polski nie byliby już mile widziani w Niemczecj i straciliby możliwości zarobkowania. Uwaga , stracić prace możesz nawet nawet, gdyby żądania reparacji nie zostały w najmniejszym stopniu zrealizowane”.

WNIOSEK – chyba rozumiesz – miej przygotowane walizki i szukaj pracy w Polsce bo posłowie PIS kończą twoja prace w Niemczech.

Oto caly ten artykuł

https://m.bankier.pl/wiadomosc/Die-Welt-Przez-reparacje-Polacy-straca-mozliwosc-zarobkowania-w-Niemczech-7672988.html

Agnieszka W

Poniżej Mularczyk który mówi ze nie odpuszczą dostania kasy od Niemiec więc, być przygotowany kiedy PIS osiagnie swoje to wtedy czas powrotu do Polski do pracy.

Posłowie PIS w Polsce dobrze zarabiają, nie płacą podatków a Ty cóż zostaniesz zmuszony wrócić do raju PISU gdzie rok temu ustanowili zarobek dla Polaków 1640 złotych na miesiąć ale czy Mularczyk z PIS o tym myśli, chyba nie gdyż to jego Partia ustanowila taki mały zarobek.

Agnieszka W

 

25 maja 2019
Czytaj inne artykuły w dziale Polska